Rapala Pro Bass Fishing + prut
PS3

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: PlayStation Move
 • Rybaření u televizoru nebo počítačového monitoru asi není to, co posezení v poklidném říčním rameni, ale pokud zrovna nemáte tu možnost, nebo si chcete užít pro nás exotických míst a ryb... Hra Rapala Pro Bass Fishing má postavit hráče proti simulovaným rybám podle jejich reálného chování z jezer Severní Ameriky. Hráči si budou muset osvojit ty nejdokonalejší rybářské techniky, nejprve se budou učit a pak na ně čeká na dvacet turnamentů, přičemž hra bude prezentovaná jako Live TV přenos. V Rapala Pro Bass Fishing jsou licencované lodě, pruty a veškeré vybavení pro rybaření. Hráči si mohou jen tak lovit pro sebe, nebo i vyzývat kamarády. Hra je nejrealističtější rybařením, které zatím existuje, tvrdí vydavatel hry.
  Balení hry obsahuje ke hře i napodobeninu prutu, s kterým budete hru ovládat. Zde obrázek.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Patrezz

   http://www.youtube.com/watch?v=b1v46_TGVz4

  • harf

   Zajimavy pro rybařské nadšence jak dělaný. Jinak by bylo dobrý kdyby jste zde dali odkaz aby to šlo zdílet na facebooku toby vam par lidi včetně mě určitě udělalo reklamu :)))

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rapala Pro Bass Fishing + prut!

Mohlo by se vám líbit