Razer IMPERATOR 5600 dpi
PC

1 699
Nákupem získáte 34 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Myš
 • Myš Razer Imperator 5600 dpi není klasická progamingová myš, ale Vaše prodloužená ruka. Díky svému ergonomickému tvaru pro pravou ruku se speciálně tvarovaným prostorem pro palec poskytuje Razer Imperator 5600 dpi maximální komfort při uchopení myši pro celou ruku, od dlaně až po konečky prstů. Dále její design a konstrukce minimalizuje únavu zápěstí a prstů, což se projeví hlavně při dlouhodobějším používání. Jako u jediné z herních myší na trhu lze u myši Razer Imeperator výškově nastavit boční tlačítka. Možnost nahrávání maker ve spojení s interní pamětí, která umožňuje ukládání a bezproblémový přenos herních profilů, je již v dnešní době standardem. V neposlední řadě je nutno zmínit špičkový laserový senzor Razer Precision 3.5 G Laser senzor s rozlišením až 5600 dpi, jež je tím nejlepším, co muže herní průmysl nabídnout.

  Základní vlastnosti Razer Imperator 5600 dpi: Ergonomický design speciálně tvarovaný pro pravou ruku, který se postará o maximální komfort zejména při dlouhodobějším používání, výškově nastavitelná bočná tlačítka, která lze nastavit tak, aby přesně vyhovovali potřebám uživatele 5600 dpi Razer Precision 3.5 G Laser senzor jenž zaručuje, že myš bude přesně kopírovat pohyby Vaší ruky, ať už se jedná o krátké škubnutí, nebo dlouhý plynulý pohyb.5600dpi Razer Precision 3.5 G Laser senzor disponuje Razer Synapse, On board Memoryzrychlení až 50 G, 7 nezávisle programovatelných tlačítek s technologií Hyperesponse1000 Hz Ultrapolling a minimální odezvou 1ms, On The Fly nastavení citlivosti senzorů, pro snadný pohyb slouží Zero acoustic Ultraslick teflonové dotykové plošky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Razer IMPERATOR 5600 dpi!