Razer LYCOSA Gaming Keyboard - US
PC

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Štítky: Klávesnice
 • Základní vlastnosti klávesnice Razer Lycosa: Klávesnice má UK rozložení kláves pogumovaný protismykový povrch klávesvšechny klávesy jsou podsvícené s možností přepnutí na svícení pouze W,A,S,D kláves klávesy je možné plně programovat makro funkcemidotykový panel pro jednoduchou manipulaci s multimediálními klávesamimožnost jednoduše deaktivovat WIN klávesu1000Hz Ultrapolling™ / 1ms čas odezvy, 1x Audio-out výstup, 1x MIC-in vstup, 1x USB portnízko zdvihový profil kláves, 10 herních profilů přepínaných za letu, odnímatelná opěrka zápěstírozměry: 469x168x15 mm – bez opěrky, 469x221x15 mm – s opěrkou zápěstí
  Razer Lycosa Gaming Keyboard představuje novou generaci ProGaming klávesnic. Inovativní design a plně nastavitelné funkce zabezpečují hráčům úplnou kontrolu a plnou flexibilitu. Klávesnice Razer Lycosa má pogumované klávesy a modré podsvícení všech kláves, u kterého je možné si zvolit dva režimy svícení: svítí vše, nebo svítí pouze klávesy používané ve hrách – WASD. Klávesnice Razer Lycosa je odolná a ultra přenosná, ideální pro častý přenos. Klávesnice jde programovat, ale místo pár programovatelných tlačítek je každá z kláves plně programovatelná a dá se k ní přiřadit i makro. Dodávaný ovládač umožňuje uložení až deseti hráčských profilů. On-The-Fly™ management profil automaticky detekuje a aktivuje Váš předvolený herní profil vždy při spuštění Vámi zvolené hry. Klávesnice má nízko zdvihový profil kláves. Multimediální tlačítka jsou nad číselnou částí - podsvícený panel s dotykovými tlačítky. Klávesnice obsahuje odnímatelnou předložku, 2x konektor pro SPK a MIC a 1x USB port.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Razer LYCOSA Gaming Keyboard - US!