Razer ONZA Gaming Controller - Tournament Edition
X360

(1x)
1 399
Nákupem získáte 28 kreditů
Štítky: Ovladač
 • Podporované systémy: Xbox 360, PC (nevyžaduje instalaci ovladačů)
  Speciální edice gamepadu Razer Onza by neměla chybět žádnému uživateli, který to myslí s hraním opravdu vážně. Onza TE je speciálně přizpůsoben pro hraní na konzoli Xbox 360. Nabídne nastavitelný odpor na obou analogových páčkách, který vám umožní přizpůsobit si je pro závodění v autech i FPS hry. Další dvojice plně programovatelných tlačítek je umístěna nad spouštěmi na obou ramenech. Snadno jim přiřadíte nejdůležitější příkazy a získáte tak náskok nad konkurencí. Vaše prsty jistě potěší také přídavná tlačítka na hřbetu, vylepšený D-Pad a čtyři podsvícená tlačítka s velmi rychlou odezvou. Vlastnosti:
  2 nastavitelné odpory analogových páček, 2 multifunkční tlačítka (programovatelná), 4 podsvícená akční tlačítka s rychlou odezvou, Přesný D-PadPogumované uchopení
  Rozhraní: USB 2.0, Délka kabelu: 4,5 m, Typ kabelu: opletený
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

NEKUPOVAT, NEKUPOVAT, NEKUPOVAT, NEKUPOVAT
Ovladač má skvělý vzhled, ale pokud chcete utratit prachy jen za vzhled tak budiž, ALE ovladač šlape normálně prvních 14 dní, pak se náhle posere pravý Alanog kdy nebude mít žádný dotek až pak nebude vůbec fungovat, a takhle to pokračuj se všemi tlačítkami na tomto ovladači. RAZER tanhle ovladač odbil nejvíc co to dalo, chtěli si jen vidělat. Ovladač NEDOPORUČUJI, nezlepší vaše zkušenosti, originální X360 ovladač je mnohem lepší !!! Takže velké NE !