Red Dead Redemption GOTY
PS3

(8x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Westernové
 • GOTY edice obsahuje: Původní Red Dead Redemption s novou hardcore obtížností. Nová singeplayer a multiplayer kampaň Undead Nightmare. Pack Legends and Killers, který do multiplayeru přidává nové mapy, postavy a Tomahawk. pack Liars and Cheats s MP módem Stronghold, hazardními hrami, MP závody na koních a s novou zbraní. Pack Outlaws To The End Co-Op, který obsahuje kooperativní mise pro čtyři hráče. Veškeré předobjednávkové přídavky: Deadly Assassin Outfit, War Horse a Golden Guns Weapon Pack. Solomons Folly, což je skrýš v singeplayeru s novými challengemi. Myths and Mavericks Bonus Pack, kde jsou oblíbené postavy fanoušků a nové lokace.

  John Marston je tvrdý chlapík s ošlehanou tváří a temnou minulostí, která ho jednoho krásného slunného dne donutí opustit rodinu i svůj klidný život na Divokém západě a vydat se vstříc novému dobrodružství. A to na něj čeká v Red Dead Redemption, westernu v otevřeném herním světě od nikoho jiného než autorů GTA IV. Těšte se na jednorázové mise, složité a dlouhodobé cíle, westernové minihry, jízdu na koních a v dostavníku, lovení divoké zvěře i ďábelské přestřelky. Předně je nutno říci, že podle Rockstaru se to celé bude odehrávat v největším herním světě, který kdy sami stvořili, tedy ještě rozlehlejším, než je ten z posledního GTA. Právě po jeho vzoru bude ale i tento rozdělen na tři části, které se budou postupně odemykat během hraní, tzn. že na samotném začátku nebudete moci jen tak nasednout na koně a vydat se napříč celou herní prérií. Začnete totiž tam, kde se to jmenuje Frontier, u hornatého pohraničí se spoustou kaňonů, průsmyků a malých městeček. Následně vás hlavní dějová linka nasměruje k Mexiku, které na pohled poznáte podstatně červenějším pískem, a v závěru konečně i do severnějších krajů. Nebyla by to hra od Rockstaru, abyste si v ní nesáhli na pokud možno co největší zbraňový arzenál, čili počítejte s noži, pistolemi, puškami, brokovnicemi, lasem a dalšími. Marston přitom narozdíl od hrdinů GTA nebude mít žádné překladiště nebo domov, kam by se pro věci vracel, čili u sebe bude mít vždy jen to, co zrovna pobere: laso za opaskem, nůž v nohavici a pušku v ruce, například, nikdy však ne víc než čtyři předměty zároveň. Rockstar se také rozhodl do hry implentovat systém postupného uzdravování, čili nebudete muset sbírat žádné lékárničky apod. Pokud zrovna utržíte zbranění, poznáte to podle červeně poblikávajících okrajů obrazovky. Důležité je připomenout i to, že narozdíl od předcházejícího Red Dead Revolver budete tentokrát po celou dobu ovládat jen Marstona.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (11)

  • eQaMuCURsP

   Dedky. :) PodÄľa mĹ?a to me1 niekoÄľko šte1died. Najprv je to len tzv. nevinne9 diilomatpcke9 vyjadrovanie , teda ohfdbanie jazyka tak, aby neurazilo niektore9 strany (lebo moc vznike1 vĹľdy spojenedm niekoÄľkfdch rf4znych ze1ujmovfdch stre1n).Druhe9 šte1dium je uĹľ ze1merne9 zave1dzanie s cieÄľom dosiahnuĹĄ nieÄŤo.Tretie šte1dium naste1va, keÄŹ druhe9 vf4jde faplne do krvi a ste1va sa to inštinktedvne, štandardne9, podvedome9.KaĹľdfd politik alebo profesione1lny hre1ÄŤ mocenskfdch hier postupne preche1dza všetkfdmi šte1diami. Ve4čšinou spolu so stratou akejkoÄľvek sebaidentity a ze1kladnfdch vnfatornfdch hodnf4t hra ho postupne stre1vi.

  • viktor

   čau lidi, chtěl bych se zeptat moc mě tadhle hra zaujala jak nádechem westernu tak i grafikou a spoustou vimožeností ve hře tak pojdme rovnou k věci chci vedět jestli tadhle hra(Red Dead Redemption)je i na pc konzole moc bimě to zajímalo:-)předem moc díky a odpověd mi prosím zašlete na mojí e.a.vikous1994@seznam.cz

  • Honza

   Ahoj lidi koukam ze se vam tato perfekti libi a kdo ji ma si libuje, nakonec jsem usoudil ze bych si ji poridil ale na konzoli x360 ..je tam moznost i multiplayr?Diky zdraví Honza :)

  • vyskovak.cz

   Vím, že ty už to asi víš, ale kdyby to nevěděl ještě někdo další. Prostě zapnete hru a dáte singleplayer. A až tam se volí obtížnost (normal a hardcore) a třetí možnost je undead nightmare. Jednoduchý jak facka :-) A jinak, parádní hra!

  • Jerry240

   prosba, kde se to přepíná na undead nightmare ???, nemohu to najít...

  • sanka

   Dobrý den,překvapilo mě,že v této edici je Assassin oblek k dostání až po splnění některých úkolů a zlaté zbraně nejsou k dispozici vůbec,jsem tedy na začátku hry,tak jak je můžu dostat?Jediné co je hned od začátku je War horse..

  • vojta

   Honzeecheck:
   Pokud mas ulozene savy tak se ti tam jen prida dlc a trofeje a hra u budes mit porad od te doby co si ji na posled hral.

  • The Thing

   Dobrý den. Máte hru již skladem, popřípadě kdy budete expedovat pro zákazníky kteří měli předobjednávky?
   Děkuji

  • Honzeecheck

   Mam původní RDR pučenou od kámoše, je to super a rád bych svojí i s těma DLC. Chci se ale zeptat - kldyž mam rozehranou normal RDR a pak si koupím tohle, budu moct pokračovat ve stejných savech a přenesou se mi trofeje do nové verze anebo je to prostě nová hra?

  • vojtik

   ano, bude obsahovat všechny dlc tedy i undead nightmare.K edici Game Of The Year jen snad .. kdo jí koupí neprohloupí moc dobrá hra! :)

  • Pokec

   Dobrý den, bude tato verze obsahovat i undead nightmare?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Rockstar se svým novým přírůstkem do rodiny herních sérií opět boduje. Grafika, hratelnost, zvuk, online, příběh – vše se povedlo na jedničku. Hra vás vcucne do děje a můžete se bránit, jak chcete, ale jejímu kouzlu prostě neuniknete.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (8)
Přidat hodnocení

Četli jste jako malí westerny ? Vítejte ve Z...VENÉM RÁJI ! Ne každá hra působí tak věrohodně, tak vtáhne do prostředí a do děje. Jen pouhé potulování se po prostředí je fantastické. A vše okolo je nádherné a nevyzpytatelné...to se nedá popsat, tohle se musí hrát !

Vynikající hra a jednoznačně povinnost pro všechny majitele konzolí. Nenechte si to ujít!

Páni z Rockstar Games nám zde dokázali, že oni jsou páni her s otevřeným světem

Je to super hra, a urcite zkrati cekani na GTA V.
Kazdopadne doporucuji Undead datadisk hrat az po dokonceni normal hry. Vse co znate ze hry je zmeneno i postavy ktere jste potkavali atd.

Rozhodně zatím nejlepší počin, kterej jsem od Rockstars Games hrál, GTA série mě baví, ale tohle bylo něco jinýho, svým western žánrem výjmečnýho. Doufám, že se časem dočkáme nějakého pokračování.

Úžasná hra od tvůrců GTA s otevřeným světem a skvělým prostředí.

Zobrazit všechna hodnocení

Mohlo by se vám líbit