Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (PC DIGITAL)
DIGITAL

239
Nákupem získáte 9 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Světová válka
 • Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad, hra v čele taktických multiplayerových stříleček z druhé světové války pro PC, posouvá cenami ověnčenou značku Red Orchestra do nové generace. Vypilovaná grafika a zvuky vytvořené pomocí Unreal Engine 3, převratné novinky a vyladěný realismus dodávají napřekonatelný takticko-střílečkový zážitek.

  Heroes of Stalingrad se zaměřuje na Bitvu o Stalingrad a navazující operace, Německé i Ruské, od července 1942 až do února 1943. Hra dovoluje hráčům prožít jedny z nejbrutálnějších bitev lidské historie. Disponujíc bezkonkurenční přesností a důrazem na detail, společně s dynamickými, krutými boji v multiplayerových a singleplayerových režime obsahuje hra v podstatě všechno od rychlých, brutálních přestřelek až po záludnější a náročnější taktické režimy.

  Hlavní vlastnosti:

  Red Orchestra posunutý do nových výšin: Brutální dynamická hra Red Orchestra byla vylepšena, rozšířena a je teď přístupnější. Herní režimy jako Firefight (Tripwire verze Team Death Match), redefinovaná hra s jedním životem v podobě režimu Countdown - a režim Territory, který si oblíbily stovky tisíc hráčů Red Orchestry po celém světě. Stalingradská kampaň: Před tím, než se vrhnete do online bitev, vybrušte vaše dovednosti v jedné ze dvou kampaní, které zpracovávají bitvu o Stalingrad z pohledu jak Němců, tak Rusů. V nelineárních prostředích a nenaskriptovaných událostech si hráči můžou najít vlastní cestu bojištěm. Hrdinové: Dosáhněte ultimátního cíle a staňte se Hrdinou v online hře. Hráč se statusem Hrdiny inspiruje vojáky okolo a vzbuzuje strach v nepřátelích. Hrdinové mají přístup k nejvzácnějším zbraním a vizuálně se odlišují od ostatních vojáků. Krycí systém: Prožijte ultimátní přestřelky, které umožňuje krycí systém, z pohledu první osoby. Vyklánějte se nebo střílejte na slepo přes nebo kolem překážek! Unikátní zaměření - Bitva o Stalingrad v detailech: Posouvá známý žánr stříleček z druhé světové války novým směrem. Hra je založena na nových scénářích a akcích, daleko od vyšlapaných cestiček v Normandii, které hráči ještě nikdy neprožili. Následujte Německou armádu při útoku na město Stalingrad a na břehy řeky Volhy. Sledujte Sovětskou armádu při obraně města proti přesile a následném ničení jednotek Osy. Přepracovaná výzbroj z druhé světové války: Realistická balistika, průraznost střel, dýchání, nastavitelné zaměřování, střelba od boku, zpětné rázy, fotorealistická grafika a spousta dalšího vytváří takovou podobu výzbroje, jaká nemá obdoby. Pohlcující tankové bitvy z vlastního pohledu: Vyzkoušejte si, jaké to bylo bojovat uvnitř ocelových bestií ve druhé světové válce díky nejvíce strhujícímu tankovému bojišti z vlastního pohledu, jaké kdy bylo vytvořeno. Plně vymodelované 3D interiéry, posádka s vlastní umělou inteligencí a pokročilý systém pancíře a poškození dávají dohromady unikátní tankový zážitek. Morálka: Poznejte, co je to být vojákem v nejkrvavějším konfliktu historie a důležitost stavu vojákovy mysli, a jak může změnit průběh bitvy. Zastrašte vaše nepřátele a získejte výhodu v bitvě! Neustálé sledování statistik a hráčova vývoje: Vytrvalost je to, co pohání hráče, aby pokračoval ve hraní. Zvyšuj si hodnost, získávej achievementy, vylepšuj si schopnosti a staň se hrdinou! Vylepšený Unreal Engine 3: Hra je postavená na vylepšené verzi Unreal Engine 3 a nabízí tak vybroušené vizuální zpracování.

  Red Orchestra© 2005-2010 Tripwire Interactive. Unreal® je registrovaná ochranná známka Epic Games, Inc. Unreal® Engine, Copyright 1998-2009, Epic Games, Inc. Steam® je registrovaná ochranná známka Valve, Inc. Tento produkt obsahuje Autodesk® Human IK® property of Autodesk, Inc. 2008, Autodesk, Inc. Autodesk, "Autodesk® Human IK®" je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (PC DIGITAL)!