Remember Me
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
  • Příběh Nilin, která žije v Neo-Paříži v roce 2084 a živí se tím, že krade lidem vzpomínky - a je v tom dobrá. Jenže vše se zvrtne a Nilin zjišťuje, že o vlastní vzpomínky přišla a nyní přišel čas využít své lovecké schopnosti, dojít si pro vysvětlení a hlavně ztracený obsah vlastní paměti. Veškerá manipulace s myšlenkami je možná pomocí Sen-Sen implantátu, který umožňuje manipulaci s pamětí. Implantáty vyrábí megakorporace Memoreyes a díky tomu samozřejmě zaujímá klíčovou pozici na trhu. Hlavní hrdinka se po své nehodě přidává k odbojové skupině Errorists, která má za cíl zlikvidovat Memoreyes a jejich kontrolu nad společností. Hra pro fanoušky Deus Ex!
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Skvělá hra s úžasnou atmosférou a hudbou a pohodlnými HW nároky, kterou ale sráží množství chyb, které trochu kazí žážitek. Hra asi zaujme spíše specifičtější okruh hráčů, ale za zkoušku určitě stojí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Umělecké dílo spojené s užasnou hudební atmosférou