Resistance 3 - Speciální edice
PS3

399
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Válka proti rase Chimera pokračuje v nejnovějším díle úspěšné herní série pro PlayStation 3. Ujměte se role Josepha Capelliho a vypravte se na hrdinské dobrodružství ve Spojených státech amerických. Zde se setkáte se zbytky lidstva, které přežily brutální invazi rasy Chimera, která se odehrála v Resistance 2. Vyzkoušejte si propracovaný režim spolupráce založený na třídách postav a také rozsáhlé režimy více hráčů zasazené do různých míst světa, například do Čadské republiky v Africe. Využívejte celý arzenál osvědčených i nových ničivých zbraní, jako jsou Bullseye a Marksman.
  Speciální edice obsahuje hru s vinylovým efektem, skin infikovaného Nathana Halea, bonusovou zbraň, speciální titul do multiplayeru – Sentinel, SRPA Black Ops skin, multiplayerový booster Obrázek zde .

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • CopyCat

   Šlo by někde sehnat to triko samostatně? Mám xbox ale to tričko bych fakt chtěl... Mohl bych si jedno napřiklad objednat od vás? Předem děkuji o odpověď

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Resistance 3 - Speciální edice!