Resistance: Fall of Man
PS3

(11x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Kód produktu: 12535
 • Resistance: Fall of Man je PS3 exkluzivní FPS pro konzoli PS3, odehrávající se v alternativní minulosti, konkrétně v 50. letech minulého století. K druhé světové válce nikdy nedošlo a celý svět místo ní decimuje něco jiného, mnohem strašlivější pohroma – Chimera. Jedná se o entitu, či spíše rasu neznámého původu, která se začala šířit z Ruska a postupně zachvátila celou Evropu. Příslušníci rasy Chimera přitom nebojují klasickými zbraněmi. Jejich největší zbraní je virus, který vše živé promění v Chimeru. Naděje lidstva na přežití je velmi malá a poslední instancí jsou jednotky Britské a Americké armády. Hlavní roli přitom hraje seržant US Army Nathan Hale, do jehož kůže se hrč převtělí, aby se ve spolupráci se svými spolubojovníky přeci jenom pokusil o nemožné a Chimeru zneškodnil. Resistance: Fall of Man nabídne kromě stylového zpracování a naléhavé apokalyptické atmosféry, adrenalinovou hratelnost, kdy bude hráč v masivních bitvách pálit po všem co se hne a bude to vypadat jako Chimera. Díky výkonu HW konzole PlayStation 3 se hráči dočkají rozlehlých bojišť s vysokou mírou interaktivity, pokročilé AI nepřátel i spolubojovníků a samozřejmě i řady audiovizuálních efektů. Těch si bude hráč užívat jak v singleplayer příběhové kampani, tak při hraní několika multiplayer módů. Podporován je online multiplayer pro 32 hráčů, splitscreen offline multiplayer pro 4 hráče a kooperativní multiplayer pro dva hráče, kteří spolu absolvují singleplayer kampaň.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • PC&PS3

   to Smileface
   Výstižná recenze na skvělou hru, jen tak dál! Resistance mě z čistě Playstationových her baví asi nejvíc a Killzone 2 to asi sotva změní. Bude dobrou hrou, ale v dnešní záplavě napříč platformami her mi připadne na exluzivní PS titul takové moc obyčejná. Třeba Hellgáni, trademark série, jako by z oka vypadli supervojákům z remaku Wolfensteina i toho chystaného. Tim fakt nechci říct, že to bude bad hra, ale do obchodu si proto hned jak to bude venku teda nepoběžím:)

  • Smileface

   Podrobná recenze od obyčejného hráče, nikoliv novináře: http://dvorakpeter.webzdarma.cz/011/011_Resistance.html

Hodnocení zákazníků (11)
Přidat hodnocení

prostě peckova originalni střílečka top :)

Hra, která vypadá, jako by měla vyjít ještě na PS2, kde by rozhodně působila kvalitněji. Na PS3 je to slabší kus, ale vzhledem k roku vydání se to dá pochopit. I tak mě tahle hra bavila prakticky od začátku až do konce.

Tato hra se mi velice líbila díky Chiméře, příběhu, ale také větší obtížnosti protože dnes jsou hry poměrně lehké tak má člověk alespon nějakou výzvu. Už se moc těším na Resistance 3

Hra se povedla ale víc se mi líbí R2 asi je to tím že sem R2 hrál dřív než jedničku

Resistace 1 se mi vůbec nelíbila a jsem naprosto znechucen odpudivou grafikou a špatným ovládáním.Snad jen ty Chyméry jsou hezký...Nejhorší FPS na PS3

Díky výborné hratelnosti a vcelku vtahujícím ději rozhodně padprůměrná střílečka ve skvělém apokalyptickém prostředí. Výborný launch titul pro PS3.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu