Ridge Racer 2
PSP

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
  • Ridge Racer – tradiční průvodce konzolí od Sony při jejich startu. A protože je to titul nadmíru úspěšný, s nádhernou grafikou, která fantasticky ilustruje možnosti nové mašinky, byla by škoda nechat úspěšnou sérii zapadnout prachem. Na grafice toho moc k vylepšování není, dovedená k dokonalosti byla už minule, proto se tvůrci Ridge Racera 2 soustředili na vylepšení hratelnosti, přičemž nejvýrazněji se změnilo driftování zatáček. Hra nabízí tři úrovně smyku, takže průjezd náročnějších pasáží na trati může být ještě rychlejší a ještě stylovější. Kromě toho přináší Ridge Racer 2 hned tři nové hrací režimy, takže kromě tradičních Time Trial, Single Race a World Tour si budete moci zahrát i Arcade, Duel a Survival. Samozřejmostí jsou nové tratě a auta, stejně jako multiplayer.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

RR2 je perfektní arkáda na odreagování, a více než dobré pokračování "PSPéčkového" launch-titulu. U kterého se hráč baví jak v singleplaeru tak ve hře více hráčů.