Ridge Racer 7
PS3

(4x)
299
Nákupem získáte 3 Kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Auta
Kód produktu: 12539
  • Závodění v RR7 má být údajně mnohem více o strategii, než tomu bylo v minulosti. Poprvé v sérii si totiž budete moci upravovat své plechové miláčky a to jak vizuálně, tak po stránce jejich výkonu, i když na pořadu dne budou snadno přístupné a zjednodušené možnosti tak trochu poplatné téhle arkádové řadě. Takže žádné hardcore ladění ve stylu Gran Turisma či počinu Forza Motorsport. Samozřejmě tady nebude chybět Nitro implementace a to hned na několik různých způsobů. Upravení smykování a jak moc dobře bude váš vůz sedět na vozovce. V neposledku pak padla zmínka o hodně zajímavém atributu, který poslouží k analýze soupeřova Nitro-boostu, resp. k odhalení, kdy je jeho Nitro naplněné a konkurenční řidič jej tedy může aktivovat. Takže jste-li zrovna před ním, můžete mu takticky zablokovat cestu! Mluví se o 375.000 kombinacích stran shora naznačeného tunimgu vašeho auta, počítaje v to i 7.150 prvků vylepšujících přímo jeho výkon. A pokud v tomto bodě nebudete na výši vězte, že během závodění nemá chybět ani oblíbená jízda ve vzduchovém pytli…
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Tato hra se nedá srovnávat se žádný jiným automobilovým simulátorem, už jen proto, že tohle jsou prostě arkádové závody, kde jedinou realitou je krajina kolem vás, tohle je prostě Ridge Racer.

Jak říkám hra někoho zaujme a někoho svými nerealistickýmy a stereotypnímy prvky zcela odkopne.Tato hra mě zaujala pouze na 2 hodiny.

Hodně slušné závody s hoodně líbivou grafikou

Zábavná hra na odreagování. Ke konci už nebaví tak, jako ze začátku, ale určitě velmi slušný nadprůměr. Zaujme hlavně grafikou.

Sledujte nás na instagramu