Rig n Roll
Digital

109
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004583
 • Autentické modely známých tahačů - Freightliner, Peterbilt, Kenworth, Sterling a Western Star.Přes 12 000 mil kalifornských cest, včetně hlavních dálnic.Přes 40 kalifornských měst jako San Diego, San Francisko a Los Angeles.Závody tahačů, doručování zásilek, ekonomická simulace a napínavý příběh.
  Hráči se ujmou role mladého muže, který v roce 2014 přijíždí do Kalifornie, aby následoval svůj sen o ovládnutí tamních silnic a trhu s kamionovou přepravou. Jsou tu míle dálnic k ovládnutí a města a městečka k navštívení v průběhu jeho kariéry největšího kamioňáka zdejších dálnic. Rig’n’Roll je pokračování proslulé série Hard Truck. Tentokrát je herní svět podstatně živější. Hráči můžou prohánět silné tahače po tisících mil reálných kalifornských silnic, navštívit města od San Franciska až po San Diego, od San Jose po Los Angeles. Rig’n’Roll přináší hráčům ultimátní zážitek řízení kamionu, jejich interiéry, úplně novou fyziku a působivou 3D grafiku a spoustou dalších novinek.
  Budete se snažit předehnat vaše konkurenty v přepravě nákladů na čas nebo se můžete zúčastnit i závodů tahačů, abyste ukázali vaše profesní dovednosti, čímž dostávají do ruky příležitost vylepšit svoje hodnocení a autoritu mezi ostatními řidiči. Rig’n’Roll také dává hráčům šanci otestovat jejich manažerské dovednosti, protože budou muset vybudovat jejich vlastní přepravní společnosti. Budou najímat personál i ostatní řidiče, aby pro ně pracovali, až budou rozšiřovat byznys a likvidovat konkurenci na trhu přepravy. Kromě toho, že jde o nejpřesnější a nejinovativnější simulátor řízení náklaďáku vůbec, Rig’n’Roll pohltí hráče v napínavém příběhu s neočekávaným závěrem, budou získávat nové přátele a bojovat s nelítostnými protivníky, aby odhalili konspiraci, která otestuje jejich dovednosti na úplný limit.
  Hlavní vlastnosti:
  Autentické modely známých tahačů - Freightliner, Peterbilt, Kenworth, Sterling a Western Star.Přes 12 000 mil kalifornských cest, včetně hlavních dálnic.Přes 40 kalifornských měst jako San Diego, San Francisko a Los Angeles.Závody tahačů, doručování zásilek, ekonomická simulace a napínavý příběh.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Rig n Roll? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg