Rise of the Argonauts
X360

(1x)
1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy
  • Rise of the Argonauts je akční RPG, které vás vrhne na ultimátní hrdinskou výpravu. Naloďte se na legendární loď Argó a plujte přes ohromné oceány, objevujte tajemné ostrovy a zářící města, prodírejte se bujnými džunglemi a hlubokými hvozdy. Získejte legendární zbraně, brnění a dary od samotných bohů Olympu. Staň se legendou v bojích po boku největších hrdinů starověku, kteří se kdy dali dohromady. Bojuj proti strašlivým mýtickým stvůrám a epickým protivníkům v obřím světě oživeném podivuhodnými obyvateli a rozmanitými prostředími. Tvé hledání Zlatého rouna není jen cestou objevující svět, ale i cestou metafyzickou – od bojovného krále k ušlechtilému hrdinovi který se dotýká bohů.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Rise of the Argonauts je záležitostí milovníků bájných legend a příběhů z antického řecka. Ve hře jde hlavně o děj... boje nejsou tak podstatné proto v poměru převyšují dialogy 80% x 20%. Já osobně jsem se vžil do příběhu a připadal jsem si jako jeden z Jasonových argonautů. To co jsem od hry čekal jsem dostal.