Rise of Venice
PC

750
Nákupem získáte 30 kreditů
 • 750 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Minimální požadavky

  Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvoujádrovÄ‚Ëť paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 3.00GB volno na disku, DVDROM, internetové připojení pro aktivaci hry (Steam)
  Přeneste se do éry renesance, kde začnete jako mladý obchodník, který se snaží vybudovat si svou značku a obchodní impérium. Začněte s drobnou skupinkou obchodních lodí a vybudujte z nich merkantilistickém flotilu, při pohledu na kterou vaši nepřátelé doslova vzteky závidí, a vy budete jen vesele plnit své truhlice zlatem.

  Rise of Venice je však mnohem víc, než jen obchod, přece i renesanční Evropa byla plná zrady a politických machinací všech druhů, kterých se musíte zúčastnit, pokud chcete uspět.Benátky, proslavené jako opěrný bod civilizace a kulturní centrum Evropy, byly nejdůležitější obchodní křižovatkou mezi západní Evropou a východním úsekem Středozemního moře. Bylo však také dějištěm politických zkaženosti a tajných jednání.

  Hlavní rysy :
  • Prožijte vzrušující příběh plný intrik a zrad v renesančních Benátkách. Obchodujte s množstvím zboží v nejvýznamnějších městech toho času: Římě, Alexandrii, Konstantinopoli a Aténách. Díky rodokmenu dokážete spolupracovat s rodinnými příslušníky, posílat je na mise a sledovat, jak moc Vaší rodiny roste. Utkejte další významné rodiny, které tahají za nitě v Benátské vládě a ovlivňují politická rozhodnutí. Vytvořte vlastní výrobní podniky a obchodní flotily. Zahrajte si i s přáteli až ve 4 hráčích.


  Obrázky :
  • obrázek Rise of Venice
  • obrázek Rise of Venice
  • obrázek Rise of Venice
  • obrázek Rise of Venice
 • Windows Vista[32bit], Win 7, Win 8, dvoujádrovÄ‚Ëť paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM, 3.00GB volno na disku, DVDROM, internetové připojení pro aktivaci hry (Steam)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Rise of Venice!