Saints Row 2
X360

(4x)
1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, Mafiánské
 • Hra je v češtině!

  Jediný skutečný pokořitel Grand Theft Auto se vrací v druhém dílu s motorkami, loděmi i vrtulníky. Uplynulo několik let, městský gang Saints ztratil svoji těžce vydobytou autoritu a v místě jeho dřívějšího sídla mezitím vyrostly mrakodrapy a luxusní čtvrť pro snoby. Místem dění hry bude i tentokrát jen fiktivní městečko Stilwater, představující fúzi architektonických prvků a památek Chicaga, St. Louis a San Francisca. Vývojáři raději vsadili na rozšíření stávajících lokací namísto modelování úplně nové metropole, prý však ne kvůli lenosti, nýbrž kvůli příběhové lince. Vrátí se také mini-hry, během nichž budete mít podobně jako v jedničce za úkol způsobit obrovské dopravní kolize, ničit soukromý majetek či rozličně porušovat zákon. Se všemi těmito přestupky a ubližováním na zdraví souvisí také zlepšená umělá inteligence policie. Té však budete moci zdrhnout pomocí několika nových dopravních prostředků: na motorce, v monster trucku, letadlu, helikoptéře či na lodi. Rozšíření hry na vodu a do vzduchu se významně odrazí i v příběhu. Celou singleplayerovou kampaní budete moci navíc projít kooperativně ve dvou lidech online včetně misí, v nichž oba pojedete v jednom vozidle (jeden řídí, druhý střílí). Podstatných změn má doznat také mód Versus, zcela odlišný tomu z prvního dílu: v jeho rámci budete plnit mise a účastnit se i jiných aktivit. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • D1kser

   Dobrý den chtěl bych ze zeptat jak v saints row 2 na xboxu přepnout jazyk titulek? Děkuji za odpovědi

  • miky

   ted vychází tolik her a ještě k tomu s češtinou (za což jsem moc rád), že tahleta hra bude muset chvíli počkat...

  • Gremlin

   Ano, tato hra na Xbox360 bude v cestine (CZ, titulky, ENG dabing). CZ verze uz je hotova, ceka se jen na ofigo vydani hry :)

  • ??

   Je ta informacia o cestine v X360 verzii potvrdena?

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Velice povedená městká sandboxová akce která vydrží i 100 hodin

kom use líbý obrázky ze hry tak ani nemyslete na to že tak vypadá sama hra hra je na ho.... nekupujte to...našetřete a kupte radši GTA IV taká je moje volba

Hlavní hrdina je nesympatický hajzl který by zasloužil kulku do hlavy. Ale až na zápory které jsem popsal je hra zábavná a zabavý na pár večerů. Jen v ní nehledejte nic hlubšího. Prostě si hodně zastřílíte. A bude vás to bavit. Aspoň chvilku.

Více záporů než kladů. Je to kopie s novým příběhem s nevylepšenou grafikou. Dávam proto jen 65