Settlers 7 - Gift Edice
PC

(1x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské
 • Stažitelný balíček s označením DLC1 do hry přináší 3 nové mapy: Ohnivá rokle, Bitva o Tanholm a Větrná tajga. Stažitelný balíček s označením DLC2 do hry přináší 3 nové mapy: Pěnivé vodopády, Dva vrcholy a Travnatá stolová hora. Dále 1 nové místo událostí, 2 nové vítězné body a 2 nové budovy. Dodatečný obsah je přítomný v nejnovějších aktualizacích (stahují se automaticky po spuštění hry) a vyžaduje aktivaci ve hře pomocí speciálního CD klíče.

  Čekají na vás propracované herní mechanismy - rozsáhlý stavební a produkční systém umožňuje hráčům rozšiřovat své království vesnici po vesnici, oblast po oblasti. Směr, který si budete moci zvolit jako nejlepší způsob k dosažení vítězství pro své království, se točí kolem tří pilířů: Vojenský - vybudováním silných armád a poražením soupeřů vojenskou silou. Vědecký - zvýšením vlivu v klášterech, což umožní přístup k nejužitečnějším technologiím. Obchodní - zabráním nejlepších obchodních tras se stanete nejbohatším hráčem v oblasti. Podle stylu hry se vám pak odemknou nové a jedinečné možnosti měnící způsob, jak budovat své království. Hra obsahuje nový průkopnický systém dosažení vítězství, ten přináší do hry více napětí a soutěživosti. Vítězné body se udělují mnoha různými způsoby podle toho, jak postupujete a rozvíjíte své království. Nebude chybět ani možnost si zahrát přes internet a čelit tak soupeřům v klasickém konfliktu nebo kooperační hře týmů. Nový grafický engine a vylepšené rozhraní dovolí hráčům pokochat se nádherou jejich království v detailech, které ještě nezažili. Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Pedro

   Dobrý den,
   minulý pátek jsem si koupil tento tzv. datadisk.Nicméně se mi uz podle obalu zdálo že vypadá stejně jako puvodni hra S7:Cesta ke koruně.Když chci aktualizovat klíč tak mi to píše že už byl použit a mapy které by měly byt odemčené jsou zamčené.Liší se obal Gift edice od puvodní?Mám za to že jsem si koupil opět původni hru :-( načež jsem prodejci v Ostravě říkal že chci tu Gift edici. Co teď?

  • Tomáš Pavlata

   Ne, obsahuje to normální hru + dlc

  • Xyz

   Dracek: O tom pochybuji....
   Chápu dobře, že tohle jsou jen ty první dvě DLC bez hlavní hry.Jestli jo, tak za 699 kč je to nějak moc, když se dají koupit orig. klíče za 149 kč.

  • Dracek

   Rozumim tomu dobře, že tato verze hry už nemá tu stupidní ochranu být pořád online připojen???

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

celkově mne hra velmi mile překvapila, protože nejsem přímo zastánce strategií (mám raději RPG), nicméně u této hry jsem vydržel sedět celé Vánoce a i když jsem jí dohrál, půjdu si jí zahrát znovu