Shellshock 2: Blood Trails
PS3

(2x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Máte-li historické FPS raději než kosení arabských teroristů či vesmírných emzáků, zbystřete pozornost. Je tu totiž návrat do Vietnamu v ShellShock 2: Blood Trails aneb pokračování již skoro čtyři roky staré third-person akce Shellshock: Nam 67. Vietnam ztvárněn krvavě, hororově a naturalisticky, s důrazem na úzkost a strach z všude číhajícího nebezpečí. Hrdinou přeživší voják ze skupiny, která trávila měsíc v kambodžské džungli zachraňováním ztroskotaného letadla s přísně tajným nákladem Whiteknight, zřejmě chemickou zbraní určenou do Vietnamu. Nutné postupovat opatrně a potichu, šetřit haždou kulku a vzdorovat strachu, drogám i hroutícímu se vlastnímu zdraví. Prožijete napalmové útoky, prolézání podzemních tunelů, vyhýbání se krutým léčkám i střet s nepřáteli infikovanými Whiteknight.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • edas

   nechapu jak muze byt v top hrach ....

  • Send

   Bacha na tuhle hru za tyhle penize je to strasne hra je totalne onicem i kdyz ma celkem poutavy trailer je to otres nema to hodnotu ani stokoruny tak at nenaletite.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Dá se vůbec postavit hra na tom, že vám 90% nepřátel chce sníst obsah vaší hlavy? Určitě, i to je možné dokázat a hra může být dokonce zábavná, třeba jako Dead Rising. Shellshock 2 však Rebellion opravdu nezvládl.

Nevím. Vyhodit 1500 za takovou hru, může jedině opravdový blázen. Hra opravdu nepobaví. Velice nedoporučuji. Díky cutsénám dávám 20%.