Sid Meier´s Pirates!
PC

(4x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kód produktu: 11169
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Strategie
  Ve hře se ujmete role pirátského kapitána. Její příběh je zasazen do prostředí Karibiku 17. století a hra v sobě skloubí žánr akční adventury s námořně-obchodní strategii. Pirates! můžete hrát buď klasicky jako kampaň, ve které budete postupně získávat více a více vlivu, nebo ve formě miniher, díky kterým se budete moci okamžitě dostat do vřav námořních bitev, soubojů s mečem nebo třeba na tanční bál.Pokud zvolíte kampaň, musíte počítat s tím, že chvíli potrvá než se stanete skutečně obávaným králem moří. Hned na začátku si projdete své domovské městečko, kde se pokusíte spřátelit s královým zástupcem (případně i s jeho pohlednou dcerkou). Klíčovým místem se pochopitelně stane také místní taverna. Stejně jako třeba v GTA, i v Pirates! budete moci totiž přijímat různé úkoly (mise) - v tomto případě vám je zadá barmanka, majitel hospody nebo třeba tajemný cizinec, sedící u stolku v rohu. Samozřejmostí je také obchodování, ke kterému slouží veřejný trh. K dostání zde je všechno od zbraní a munice přes koření či cukr až po jídlo a různé cetky, sloužící hlavně k získání přízně vyvolených dam. V loděnicích si zase budete moci najít a vybrat ty správné chlapy do své pirátské posádky, ovšem musíte samozřejmě počítat s tím, že zadarmo pro vás loupit rozhodně nebudou. Poté, co si vše projdete a za peníze do začátku si pořídíte nějakou starší kocábku, se už můžete vydat přímo na moře. Kromě přepadávání cizích lodí (tedy akčnějšího způsobu, jak hru hrát) můžete Pirates! pojmout vyloženě jako obchodní simulaci a snažit se prostě jen výhodně nakupovat a prodávat různé suroviny či předměty. Postupně budete získávat víc a víc peněz (zlata), kupovat a upgradovat lodě a ovládat celá města či území.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (9)

  • Peťuu

   prosila bych poslat češtinu,nikde nejde nainstalovat..děkuji:))

  • Panda

   Dobrý den. Chci se zeptat. Koupil jsem si hru Sid Meiers Pirates! ale v angličtině, ale bohužel nevím, jak to mám udělat, aby to na mě mluvilo česky.

  • Adam Štrobl

   jo je,čeština sice není dokonalá ale je sooper,je to bomba hra,jedna z nejlepších co jsme kdy hrál,a taky nejnávykovější

  • Pirát

   Cestina je já ji mám ve své poště.

  • Somebody

   Ad cestina - staci slovnik a po dvou hodinach hrani uz i ten budete potrebovat jen obcas ...

  • Piratesk

   Sice stará otázká ale co čeština?

  • Adam Štrobl

   Mám stejnou otázku,chtělo by to češtinu,ael jak jsme brouzdal netem,tak jsem viděl jen nedokončené pokusy,tak se ptám,jestli neexistuje nějaká čeština???

  • Pirát

   Mám dotaz je na tu hru čestina

  • Toffee

   No sice to je pomerne neoriginalni otazka, ale kdy to tak cca bude?jestli bude...

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Jestli máte rádi vlajku s lebkou a lodě a moře a chcete se bavit - šup do kocábky !

Velkým obloukem se se svýmy kocábkami vyhněte hrám 'Black Buccaneer' a bethesďáckým Pirátům z Karibiku a vplujte raději do světa 'Pirates!'

Jedna z nej her co jsem kdy hrál (+pořád ji hraju)

Pěkný remake staré zábavné hry v novém hávu se spoustou možností.

Sledujte nás na instagramu