SKATE
X360

(6x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Štítky: Skateboard
 • Next-gen konkurence Tonyho Hawka od EA nazvaná prostě SKATE hráči nabídne nejen otevřený svět, který sami autoři přirovnávají k GTA, ale také možnost vnést do hry svoji vlastní identitu. Při tvorbě postavy totiž bude možné si zvolit nejenom z více než čtyřiceti skejťáckých značek, ale také vybrat nejrůznější drobnosti, třeba jestli má mít závodník vyhrnuté rukávy, přičemž zároveň bude možné k postavě přiřadit fotky a videa. Velkou míru přizpůsobení dovolí také samotný skateboard, který dá pocítit sebemenší změně: jestli má měkká nebo tvrdá kola, nakolik jsou utažená apod. Fyzikální model má být natolik přesný, že kolikrát bude dokonce potřeba před stanoveným úkolem skateboard upravit, aby danou dráhu správně zajel. Protože všechny triky a komba budou k dispozici od samého začátku, bude záležet jen na hráčových schopnostech, které se budou s každou odjetou hodinou lepšit. Herní město San Vanelona nabídne stovky závodů a příležitostí, jak si získat prestiž. Body nebudou udělovány jen za to, že hráč zvládl ten či onen trik, ale především za podmínky: nakolik jel závodník stylově, jak byl na tom s dechem, zrychlením apod. Pokud tedy dostanete za úkol například natočit tzv. bombing hills video, tedy pořádnou jízdu z kopce, vaše ohodnocení obsáhne třeba i to, jak jste se dokázali vyhnout chodcům a automobilům. Díky celé řadě sponzorů a partnerů bude SKATE nadupaný jmény: budete se zde moci setkat s Mikem Carrollem, Markem Gonzalesem či Patem Duffym. Kromě toho budou ve hře figurovat i časopisy Thrasher a Skateboard Mag.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Preso

   Hej papája.Potreboval by som od teba pomoc!Ty si už hru prešiel?Ak hej,tak mi prosím odpovedz na túto otázku.Čo mám robiť,keď som prešiel zatial SHINGA,prešiel som už aj tú mini súťaž v tom malom skateparku za tým obchodom,a už som prešiel aj všetkých legendárnych skejťákov,možno všetkých nie,ale teraz tam už žiadný nieje.A už mám na tej mapke iba také ikonky skate,kde mám nahrávať kombo príklad(400bodov na tej a tej tyči),a sú aj v zakázaných miestach.MAM ICH PREJSŤ ALEBO NIE?
   Poviem ti čo ma nasralo.Hral som,a išiel som do tej zakázanej zony urobiť to kombo na tej tyčke cez schody.A začal ma nahánat ten sekurit.A dva krat ma chytil no nenasere ? :D
   A máš fakt dobré video.....
   Bol by som rád keby si mi poradil.
   DIKY
   PRESO

  • Papája

   http://www.youtube.com/watch?v=61MeibyTyG4 moje vid

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Vynikajici hra ze zajimavym ovladanim a pekelnou hratelnosti a chytlavosti:DJednoznacna 1 v zanru.

táto hra ma velmi pobavila a stále ju hrám,odporúčam ju každému priaznivému skejťákovi alebo tomu,komu aspon slovo skate dačo hovorí

Super sk8acka hra na vyssi urovni nez je tony hawk,me tato hra jeste dodnes bavi a hraju ji furt

Pokud máte rádi ultra nereálně skoky, tak tohle není hra pro vás, tady se hledí na realističnost, kterou v herní oblasti tento sport už několik let potřebuje.
Vynikající ovládání a prostředí je jako dělané pro ty, kteří si rádi virtuálně zaskejtují s nízkou dávkou arkádovosti.

Nejlepší simulace skateboardingu.

naprosto realistycký skate !!!skvělá volba!!!

Zobrazit všechna hodnocení