Skate 2
PS3

(4x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Skateboard
 • Hra znovu využije ovládacího schématu Flickit z prvního dílu s již avizovanou možností slézt z prkna a odstrkovat lavičky i jiné předměty z cesty. Díky variacím a kombinacím nyní celkem přes 200 triků, mezi nimi např. ten, kdy prkno necháte podjet před překážkou, sami ji přeskočíte a dosednete zpět na skejt. Policie a sekuriťáci opět v plné síle a ještě chytřejší než minule. Z rozšiřujících vlastností dálého Slappyho blog (něco jako noviny o událostech ve skejťáckém světě?) a používání mobilního telefonu. Dojde k jemným změnám v kameře, která se v méně přehledných či úzkých místech jemně nadzvedne, abyste mohli závodníka lépe navigovat. Komu to nebude vyhovovat, bude moci stále používat klasický third-person pohled. Lidé budou tentokrát uskakovat z cesty, pokud se vyloženě nebudete snažit do nich narazit. Z jedničky se vrátí některé značky a jména, např. Danny Way a Rob Dyrdek, vedle nichž jsou slíbeny další legendy. Tentokrát se snáze zraníte, nebo si neopatrnou jízdou zašpiníte či roztrháte oblečení, případně zapříčiníte šrámy na těle. Při obzvláště drsných pádech bude téct i krev, to vše však jen u uměle vytvořených jezdců, abyste takto nemohli znetvořit opravdové profíky, kteří hře propůjčili svoji podobu. Větší důraz na peníze se projeví v možnosti zadávat ostatním skejťákům úkoly (např. vyčištění bazénu nebo průpravu některého objektu) i případné koupi pozemku, z nějž si pak uděláte vlastní skateboardový park.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • online

   Hvala za zanimljiv blog

  • Natasha-web

   naucil vela

  • nikes99

   hele de to pro 2 myslim jako pro dva hrace s 2 gamepadama (ovladacema) diky moc diky moc xD xd

  • ULTRAMARIne

   ty recenze bych psal cesky

  • Michael Holeva

   Prosím Pane Schovanec. Nutně to potřebuju vědět. Ještě by mě zajímala expedice, jelikož ta hra vyjde 23.1 a to je tento pátek. Budete to hned v pátek expedovat, když to budu mít předobjednaný? Díky

  • Michael Holeva

   Jéé..Už se moc těším. Je ta cena konečná? Jestli ano, tak předobjednávám.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Dokonalá simulace skateboardu, nejen pro fanoušky tohoto sportu.Hra zabaví a nepustí. Tony Hawk series a Shaun White skateboarding mohou jen tiše závidět..

Tony..se nemuze s touto hrou rovnat..je to nejlepsi skate hra co jsem zatim hral

Kdo má rád skate hry tak tohle je povinnost.

Opravdu dobrý skate a hráč, který má aspoň trochu rád dobré hry, tak by toto neměl minout.