Sniper Elite V2
PS3

(1x)
899
Nákupem získáte 36 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, Světová válka
 • V této hře se stanete spojeneckým odstřelovačem, který seskočí do Berlína. Druhá světová válka se chýlí ke konci a Rudá armáda již toto město nemilosrdně svírá. Vaším úkolem je zavraždit vědce, který vyvinul střelu V2 a jenž se tyto rakety chystá předat Rusům. Avšak ve chvíli, kdy se do tohoto pochmurného úkolu pustíte, se dozvíte, že onen badatel chce plody své práce ve skutečnosti předat Spojencům. A tak začíná závod o jeho záchranu. Přitom však zjistíte, že Rusové se těchto raket už stejně zmocnili, chtějí je naplnit smrtícím nervovým plynem tabunem, vystřelit na Londýn a zamaskovat jako poslední útok Němců.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • jYHnhZLcmXIjxuq

   vecernik napsal:pasta nesmlyim ze ji najdes. pri normalnim prochazeni na ni nemuzes narazit. Je fakt schovana hodne daleko a pokud ji chces videt, budes muset pro jeji spatreni umrit. (tim jsem te hezky navnadil, ale nenapovedel kde je.. tak si uzij hledani. ja to vzdal a koukl se na netu)

  • doekx

   dobry den mate jeste dostupne ty DLC k Sniper Elite v2?

  • ejkejej

   dobry den bude aj online???

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

Skvělý návrat na bojiště druhé světové války. Jste sice sniper, ale se samopalem si také poradíte. Škoda je tunelovitého prostředí a vodění autory za ručičku. Povedená je ale balistika střel, a když pak vidíte, jak kulka masakruje nepřátele ve zpomaleném záběru a navíc pod rentgenem – je to slast.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Sniper Elite V2 není propracovanou hrou, nýbrž sice zábavnou ale přesto krátkou, jednohubkou. Hru si projdete jednou jedinkrát a řeknete si, stačilo a hru vyflusnete jako pecičku do nejbližšího bazaru. Je to zkrátka a dobře lehce nadprůměrná hra, u které by stačilo dopilovat trochu více propracovanější kampaň, lepší příběh a multiplayerové klání mezi ostatními snipery a o zábavu by bylo postaráno. V tomto rozpoložení je Sniper Elite V2 pouze zábavou na jeden kratičký víkend. Pokud více neočekáváte, tak je právě tato hra přesně pro Vás, v opačném případě ruce pryč.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Sniper elite V2 me nadchnul, vrele kazdemu doporucuji

Mohlo by se vám líbit