Sniper: Ghost Warrior 2
X360

(1x)
549
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
  • Druhý díl veleúspěšné hry přináší ještě více akce než jeho předchůdce. Díky enginu CryENGINE 3 jsou mise ve hře Sniper: Ghost Warrior 2 graficky strhujícím zážitkem a jejich zdolání je proto opravdovou výzvou. Tak co, máte tu odvahu si znovu obléci maskovací oblek a v roli odstřelovače zvláštní jednotky se pustit za nepřáteli? Hra Sniper: Ghost Warrior 2 kombinuje trpělivé vyčkávání, přesné ovládání a mistrovství střelby s uměním kradmého postupu, tichou likvidací nepřátel, akčními pasážemi a kooperativní hrou. Realistická balistická křivka zohledňuje hráčovu polohu, rychlost a směr větru, dýchání a vzdálenost od cíle. Epický příběh od oceňovaných autorů.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Tohle je opravdu hrůza tahle hra. Tvůrci skoro vůbec nevyužily "Cry Engine 3" a namísto správného vykreslování okolí a grafiky se soustředily na značku hry ale nikoliv na zábavu a požitek který postrádám. Tahle hra má malou hrací dobu (cca.4 hodiny) a zde mi to ale vůbec nevadilo protože sem tuhle prkotinu ani nedohrál,NUDA !