Sony PSP GO White
PSP

(2x)
3 990
Nákupem získáte 40 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • PSPgo je ideální pro dnešní uživatele, kteří jsou neustále v pohybu a kteří nechtějí s sebou nosit obsahy uložené na discích a vyhledávají zábavu dle svých preferencí. S neustálým rozvojem infrastruktury širokopásmového připojení se bude počet uživatelů, kteří stahují a používají digitální obsahy, významně zvyšovat. S ohledem na tento rostoucí trend byla pro ukládání různorodého digitálního obsahu u PSPgo vyměněna UMD mechanika za 16GB flash paměť, která nabízí uživatelům neomezené možnosti mobilní digitální zábavy prostřednictvím sítě PlayStation®Network. PSPgo, menší a lehčí než kdykoli předtím, se sofistikovaným designem vyznačujícím se snadno výsuvným panelem displeje, je skutečně kapesním zařízením, které si můžete s sebou vzít kamkoliv. PSPgo bude poskytovat nepřekonatelnou mobilitu při hraní a přinášet více zábavy a zážitků, protože bude uživatelům nabízet další příležitosti užít si své oblíbené zábavné obsahy, jako jsou hry, videa, hudba a obrázky, a to kdykoli a kdekoli.
  Upozornění: Na PSP GO nelze spustit hry zakoupené v kameném obchodě, pouze hry stáhlé přes PSN Store!!
 • -
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • CQmm...

   Mi a asi i ostatním kteří moc necestují je to Hov.. To radši něakej Laptop:) ale nic proti tomu.

  • Crazy

   Hej uplne na nic hry se poradne nedaji stahnout a ma to malej dysplej a nema to ani mechanyko sony psp 3004 black je 10000x lepsi

  • kokos28

   mně se nelíbí že nemá mechaniku

  • sony

   malej displej oproti psp 3000

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro mě super konzolka, je menší a přenosnější konečně můžu PSP používat jako mptrojku:-D

Je to mnohem lepší než PSP 3000.Alespo´n s sebou nemusíte tahat UMDéčka jak troubové.Doporučuji!!!