Sorcery
PS3

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Aby se dostal do samotného srdce království Faerie, musí mladý učedník naplno využít svých nově nabytých čarodějných schopností. Porazte nestvůry a zachraňte svůj lid, objevujte podivuhodné poklady a nakonec zdolejte i samotnou královnu nočních můr. Vyvolávejte kouzla a pijte lektvary pomocí pohybového ovladače PlayStation Move, který vaše pohyby okamžitě přenáší do hry. Bojujte ve čtyřech jedinečných prostředích a likvidujte nespočet nepřátel, abyste si vylepšili postavu i předměty. Objevujte vedlejší úkoly a dobrodružství, které na vás v království Faerie čekají – zachraňte děti před gobliny, kteří ovládli Endless Stair, znovu odhalte ztracené znalosti z dob minulých v City of the Drowned, anebo jen plňte úkoly od místních obyvatel. Vyžaduje kameru PlayStation Eye a Move!!
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • HxGgfUTeYQzTJxGaEYo

   Jarmila napsal:Mile1 Lenko!Již několik dned se chyste1m nsaapt malfd komente1ř.Poře1d přemfdšledm jak začedt.Lucinka je tak fažasne1,že se to slovy ani nede1 nsaapt.Ještě lepšed je,že jsem na ni narazila ne1hodou.Je z mfdch 5 panenek asi nejkouzelnějšed, předmo k pomazlened.Vždy jsem se be1la spedcedch,ale tahle mi vyrazila dech.Jako by jste ji dělala předmo pro mne.Asi bych jen opakovala slova chve1ly,ktere1 již byla napsane1,takže už jen moc a moc děkuji.Určitě to nebude posledned panenka od ve1s.Přemfdšledm o portre9tnedm miminku.Ta posledned holčička je ne1dherne1.Určitě se brzo ozvu.Jarmila

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sorcery!

Mohlo by se vám líbit