Spacehack
PC

(2x)
559
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Sci-Fi
Kód produktu: 11386
  • Kategorie

    PC / PC hry / RPG
    Akční sci-fi RPG inspirované Diablem, někde známá také jako Maximus XV Abraham Strong - Space Mercenary. Obrovská míra přelidnění na zemi donutila její vládu přijmout vskutku drastické opatření. Na základě nového zákona, jehož účelem je donutit lidi opustit planetu, vás mohou poslat na hranice sluneční soustavy i za pouhou ryhlou jízdu! Vězňové jsou přepravováni obrovskými vesmírnými loděmi schopnými pojmout i tucet obytných jednotek známých jako biosféry. Jelikož jsou tyto biosféry v podstatě samostatně fungujícími světy -- mají vlastní půdu, atmosféru a dokonce i své vlastní slunce -- mohou být zanechány na kterékoliv planetě a osadníkům sloužit jako domov až do okamžiku, kdy se jim podaří zvládnout okolní prostředí. Hra je v češtině.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Ještě, že jsem měl hru pouze půjčenou. Za necelý den se ji s díky vrátil. Není to vyložený propadák, ale milovníky Diabla to nemůže dlouho bavit.

Zajímavá mimozemská střílečka. Hra je z části na oddech, ale po čase začne být stereotipní. Pořád běháte a střílíte všmožné potvory. Ze začátku je zajímavý výběr zbraní, ale po čase už také budete říkat "Ježišimarja zase tahle plazmovka". Hra je velmi rozsáhlá a každé kolo je zajímavé, ale celková hra je příliš dlouhá a asi málokdo by to vydržel hrát každý den až do konce.

Sledujte nás na instagramu