Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (MAC) DIGITAL
DIGITAL

229
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7051339" ["cena"]=> string(3) "229" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 229 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Použijte světelný meč a moc Síly jako Kyle Katarn, agent Nové Republiky, v boji proti zlu, které zaplavuje galaxii. Ovládněte přes 8 schopností Síly jako Oklamání mysli, Blesk nebo Stisk. Vybírejte moudře z arzenálu 13 zbraní včetně disruptoru, tepelných detonátorů, nášlapných min nebo Wookieské kuše. Hrajte online s 2 - 32 hráči nebo proti různým AI Botům - a získejte dalších 7 schopností Síly. Otestujte svoje dovednosti ve 24 misích pro jednoho hráče nebo v 6 různých typech hry více hráčů - Jedi Master, Holocron, Capture the Ysalamiri, Duel, Deathmatch a Capture the Flag. Setkejte se s legendárními postavami Star Wars jako Luke Skywalker a Lando Calrissian (s dabingem Billy Dee Williamse).

  Jedi Outcast pokračuje v tradici skvělého Jedi Knighta. Uplynulo několik let poté, co Kyle pomstil otcovu smrt a zachráníl Údolí Jediů od Jereca a jeho bandy Temných Jediů. Aby se ubránil temné straně Síly, Kyle odevzdal svůj meč Lukovi Skywalkerovi a přísahal, že jej už nikdy nepoužije. Když se ale z hlubin galaxie vynoří nová hrozba, musí se Kyle vrátit do boje.

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (MAC) DIGITAL!