STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast (PC) Steam
DIGITAL

132
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7708310" ["cena"]=> string(3) "132" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 132 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi, Star Wars
 • Jako Kyle Katarn, agent Nové republiky, využijte svůj světelný meč a plnou moc Síly v boji s novým zlem sužujícím celou galaxii. Ovládněte přes 8 schopností Síly, například Jedijské ovládnutí mysli, blesky nebo uchopení. Moudře vybírejte ve svém arzenálu čítajícím 13 zbraní včetně disruptorové pušky, termálních detonátorů, nástražných min nebo kuše Wookieů. Hrajte online se 2 až 32 hráči nebo proti počítačem řízeným botům – a získejte 7 doplňkových schopností Síly. Otestujte si své dovednosti ve 24 singleplayerových misích a v 6 rozdílných multiplayerových režimech jako Jedi Master, Holocron, Capture the Ysalamiri, Duel, Deathmatch a Capture the Flag. Spolupracujte s legendárními postavami ze Star Wars jako jsou Luke Skywalker a Lando Calrissian (ztvárněný hercem Billym Dee Williamsem). Vyvinuto kritiky uznávaným studiem Raven Studios a poháněno enginem Quake III Arena.
  Odkaz her Star Wars Dark Forces™ a Star Wars® Jedi Knight žije dál díky intenzivní akci z pohledu první osoby Jedi Outcast.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí STAR WARS Jedi Knight II - Jedi Outcast (PC) Steam!