Star Wars: The Force Unleashed
PS2

(4x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Akční hra Force Unleashed se bude odehrávat mezi Epizodami III a IV. Těšit se můžete na: Několik různých zakončení, k nimž dojdete dle morálních rozhodnutí učiněných během hraní. Příběh rozprostřen mezi celých sedmnáct let od Epizody III do Epizody IV. Hl. hrdina nalezen Darth Vaderem coby malé dítě, podobu/hlas dodá tomuto učedníkovi Sam Witwer ze seriálu Battlestar Galactica. Vaderovou zkouškou loajality sličný doprovod imperiální pilotky Juno Eclipse (nadabuje Natalie Cox), jejíž vztah s hl. hrdinou autoři připodobňují slovním pingpongům mezi Hanem a Leiou. Junina loď Rogue Shadow coby váš transport po galaxii i základna po vzoru Ebon Hawk z obou dílů KOTOR. Týdny psychického týraní od Vadera v případě, že nesplníte misi nebo utržíte zranění. Z nepřátel obyvatelé Felucie (ovládající Sílu a vybavení světelnými meči/tyčemi jako bodyguardi generála Grievouse z Epizody III) nebo Rancor, po němž budete muset házet okolo se povalující kameny a předměty, protože váš Force Push na něj nebude dost silný. Cílem několika misí lov uprchlých Jediů po celé galaxii. Systém na ochranu proti zneužití Force Push budou mít všichni Jediové vč. vás v singlu i multiplayeru - v praxi budete muset používání Síly v duelech rovnoměrně vyvažovat např. šermováním se světelnými meči. Učedníkovo automatické vychylování laserových střel světelným mečem se bude postupně zlepšovat a teprve později si vyvine schopnost výboje odrážet, jak to známe z ostatních Star Wars her. Důraz je kladen na používání Síly a ne na šermování s mečem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Lukas

   Jak je to s fyzikou na ps2 verzi,vím že grafika asi nebude nic moc přece jen to je starší konzole,ale ta interakce s prostředím je snad stejná jako na xbox či ps3? Nebo je to chuzeno?

  • calling 603 738 603

   i na ps2 si zapařím

  • calling 603 738 603

   zběratel:no mozna jo ale me to bude bavit až na do smrti , POZN: momentálně hraju na ps3

  • Zběratel

   vysvětlim vam to ps2 už de do prdele už nikoho nezajem už se vše točí pouze okolo ps3 ps2 do 2 let uplně vimizí jako ps1

  • akon75

   Doufám že to bude dobrá hra.Všichni o tom básní

  • kurdt

   musím říct, že jsem od téhle hry čekal mnohem víc.to myslím hlavně to, že je hrozně krátká.než jsem se rozkoukal tak byl konec.kdybych to mohl vrátit, nekoupil bych ji!!!!!

  • Elestr

   Ne asi je to nejpeckovější hra na světě a z trilogie Star Wars akorád mi vadí že ty kola sou moc dlouhý xD

  • Aspiro

   Je to dobrá hra?

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Ten kdo má rád hvězdný války tak ať si to určitě koupí

když nepočítám tu kameru tak ta hra nemá chybu

Pecková hra až na pár maličkostí...nesmí chybět žádnéhu fanouškovi Star Wars:-)

Tato hra je prostě nejlepší co jsem zatim hrál.