Street Fighter IV
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Ve hře se opět setkáte známými bojovníky jako Ryan, Ken, Chun-li a Guile a také s novými tvářemi jako Crimson Viper, Abel, El Fuerte a Rufus, které byly vytvořeny speciálně pro tento nový díl. Postavy i prostředí jsou trojrozměrné, zatímco hra samotná se odehrává v klasické Street Fighter 2D perspektivě. Hraní je díky tomu velmi přehledné. Tradiční šesti-tlačítkový ovládací systém byl rozšířen o další kombinace pro nové pohyby hrdinů.Poslední pokrok firmy Capcom v technologii nové generace, slibuje Street Fighter IV mimořádný zážitek, který znovu představí svět časem prověřeného virtuálního bojového umění. Klasická 2D Street Fighter bojovka s 3D postavami a prostředím. Nové speciální pohyby Focus Attack, Super Combos a Ultra Combo systém, které jdou až za hranice představivosti fanoušků Street Fighteru. Nový rváči: super-agentka Crimson Viper, wrestler El Fuerte, válečný mistr Abel a další. Úžasné nové lokality.
  Objednejte si u nás včas tuto hru a získejte exkluzivní figurku bojovnice Chun - Li. Figurka má 10 cm a je omezená pouze na předobjednávky. Zde si prohlídnětě její fotky.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • mnjr

   Měl jsem tu "čest" si to zkusit a je to ... ovládání na pytel prostě a i to divně vypadá za ty prachy si myslim to vůbec nestojí prostě xbox ovladač na to neni dost přesnej a i na easy je to doost těžký.

  • romik

   chlapi,jaký to je? :-)

  • pentium4

   nevyjde, pač už ST4 mám na XBOX360! a na pc to vyjde až 29.05.2009!!!

  • osvi

   bude i PC verze ve stejnou dobu? Díky za odpověď.

  • mike

   proč tu nemáte předobjednávku na pc?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nejlepší bojovka kterou jsem kdy hrál.Obtížnost kry může někdo vidět jako vízvu,ale i zápor.Já to mám tak někde mezi.Na klasickém X-box ovladači se ani nemůsíte pokoušet o nějaká složitější komba,prostě je nedáte nebo jen náhodou.Všechny ty různé půlobloučky a čtvrtobloučky se na tom kříži na ovladači dělají dost špatně a analog je zas moc citlivej.Nicméně zato že se X-box ovladač na tuhle hru moc nehodí,hra samotná vlastně ani nemůže.Hru můžu jedině doporučit ovšem s tím že můsíte počítat s koupí lépe navrženého ovladače např:http://obchod.bscom.cz/d50034-mad-catz-ps3-licensed-street-fighter-iv-gamepad-charakter-ryu?