Styx: Master of Shadows (PC) DIGITAL
Digital

44

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Stealth
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7366909
 • Styx: Master of Shadows je infiltrační hra s prvky RPG zasazená do temného universa fantasy, ve kterém se plížíš, kradeš a vraždíš jako Styx, Goblin, který má 200 let.


  Hluboko uvnitř opuštěné mnohapatrové Věže Akenash, z níž se člověku točí hlava, ve které Lidé a Elfové chrání Světostrom, pramen ambry – mocné a magické zlaté šťávy - je ukryta šance Styxe pochopit svůj skutečný původ ... a ve stejné době vydělat kupu peněz.


  Opatrně se pliž v obrovské, mnohametrové Věži Akenash, vykonávej různé mise (vražda, získávání informací apod.) a vyhýbej se odhalení. Pohybuj se dopředu ve stínech, zabíjej své cíle v boji zblízka nebo naplánuj «nehody». Mechanika RPG umožňuje odblokovat nové, mocné dovednosti, imponující speciální pohyby a optimalizované vybavení. Ambra ti zajistí ukázkové schopnosti jako je neviditelnost, «ambrové vidění» a možnost sám sebe klonovat. Prohlédni úrovně, abys odhalil každý ždibíček informace o své minulosti a kraď vzácné poklady, aby sis vylepšil vybavení. Vejdi do stínů!


  Charakteristika hry:


  Oblasti mise nabízející skutečně přírodní vyhledávání stezek hráčem
  Silný důraz na extrémní plížení a infiltraci: kráčej stíny se smyslem vertikality a zkoumej okolí, abys našel ukryté poklady
  Vylepšuj své dovednosti spolu se šesti unikátními stromy dovedností, abys zlepšil dovednosti plížení, zabíjení a techniku.
  Rozbíhej se, lušti, dus a pliž se se svým klonem
  Složitý příběh plný akčních zvratů a překvapení

     ©2014 Cyanide Studio and Focus Home Interactive. Styx Master of Shadows is developed by Cyanide Studio and published by Focus Home Interactive.


  All the marks and registered trademarks belong to their respective owner. Focus, Focus Home Interactive and their logos are trademarks or registered trademarks from Focus Home Interactive. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Styx: Master of Shadows (PC) DIGITAL? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky
assassinscreedshadows, acshadows
stalker2, heartofchornobyl
hvezdnevalky, starwarsoutlaws