Sudeki
PC

899
Nákupem získáte 18 kreditů
Štítky: Fantasy
 • Akční RPG Sudeki je příběhem čtyř různých mocných hrdinů a sexy hrdinek, kteří se vydávají do boje s temnotou. Real-time souboje filmového stylu jsou jednou ze stěžejních součástí této hry. Zahrnují desítky různých pohybů, bullet-time efekty, kouzla otřásající Zemí a stovky skutečně destruktivních zbraní. Ostatně se zde setkáte se spoustou nepřátel všeho druhu, od obřích pavouků po masivní armády. Hlavním hrdinou není jen jedna postava, ale jde o příběh se 4 nadpřirozenými bytostmi. Těmi jsou: vášnivá čarodějka, udatný bojovník s mečem, vždy přesně mířící střelec a tajemná lovkyně. Všichni tito hlavní hrdinové disponují předem danými vlastnostmi a schopnostmi, které lze vylepšovat hlavně při nebezpečných setkáních s nepřítelem. Důležitou roli v této vynikající hře hraje samozřejmě magie, a to nejen ta bojová. Všechny 4 postavy jsou dějovou zápletkou doslova vtaženy na dramatickou cestu velkými světy, kde na ně čeká spousta nepříjemných i příjemných situací. Každému z nich vstupuje do cesty řada nepřátel, s nimiž musí bojovat, aby dosáhli svého cíle.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Anonym

   Skvělá gamesa stylu FINAL FANTASY to zaujme snad
   každyho

  • Rendy

   Joo!Je to v Levelu,level neni ani za 200 Kč,tak to máte skoro zadarmo. :D Je to super hra!Určitě vás chytne...GOOOD!!!10/10

  • Jaroslav Korbel

   Si kupte LeveL

  • a to Method

   ...doporucuju pokud mas rad japane rpg.je to docela dost gutny!
   :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sudeki!