Syberia 3 Deluxe Edition (PC/MAC) DIGITAL
DIGITAL

879
Nákupem získáte 9 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Hra také dostupná pro:  XONEPS4
 • Digital Deluxe Edition Hra Syberia 3 obsahuje:

  Hra Siberia 3 Standard Edition Digitální zvukový doprovod ve formátu MP3 Exkluzivní digitální prvních 20 stran příštích Komiks ve formátu PDF Digital tapety na plochu

  Autor a tvůrce: Benoît Sokal


  Přehled:
  Bezmezná představivost Benoit Sokala pokračuje rovněž v Syberia 3, zaměřující se na zcela nové dobrodružství. Poté, co opustila ostrov, je polomrtvá Kate nalezena kmenem Youkole na břehu řeky. Samotný kmen jsou kočovníci migrující se svými sněžnými pštrosy. Společně uvízli ve vesnici Valsembor a musejí spolu najít způsob, jak pokračovat v cestě závodu proti svým nepřátelům a nečekaným překážkám, nemluvě o minulosti Kate, která ji dohání.
  Syberia 3 je hrou z příští generace adventur. Zavede Tě dovnitř kouzelného, tajemného vesmíru, plného života, který můžeš prozkoumat v 3D. Ponoř se do nitra světa obývaného zajímavými postavami, budeš objevovat a poznávat pohádkový příběh, tak jak si ho představoval Benoît Sokal.

      Zcela nový příběh, úplně odlišný od prvních dvou dílů Syberia.     Výjimečně pohlcující vyprávění, znásobené jedinečným uměleckým vedením Benoît Sokala     Prozkoumej poetický vesmír Benoît Sokala - poprvé ve 3D      Originální soundtrack Inona Zura (Syberia 2, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia)     Originální, real-time 3D hádanky a záhady


  Dříve v Syberia

  Právnička z New Yorku, Kate Walker, byla poslána do Evropy na jednoduchou misi, která se postupně přemění na osobní úkol, dobrodružství, která Kate vedou k cestě do zahraničí na palubě vlaku směřujícího na samý okraj Evropy. Je doprovázena robotem jménem Oscar, splnila tím tak sen vynálezce Hanse Voralberga, který hledal poslední žijící mamuty na legendárním ostrově Syberia.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Syberia 3 Deluxe Edition (PC/MAC) DIGITAL!