Syndicate
X360

(1x)
349
Nákupem získáte 3 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
  • Děj Syndicate je zasazen do roku 2069 a hráči navštíví temný machiavelistický svět, v němž zkolabovaly všechny formy vlády a o dominanci nad místními trhy bojují mocné syndikáty. Nejbrutálnější boj o hlavní americký trh probíhá mezi třemi největšími megakorporacemi - Eurocorp, Cayman Global a Aspari, o jejichž úmyslech a odhodlání si nikdo nedovoluje pochybovat. Ve světě Syndicate je vše včetně lidí digitálně propojeno a hráči tak nejsou omezeni pouze na boj s klasickými zbraněmi. Prostřednictvím technologie implantovaného biočipu DART 6 mohou zpomalit tok času a pronikat do okolního digitálního světa s cílem odstranit protivníky pomocí mnoha hackerských metod s možností dalšího vylepšování. Syndicate představuje mix dynamické, futuristické akční střílečky s příběhem, v němž hlavní roli hraje právě možnost hackování prostřednictvím vyspělého čipu v unikátním digitálním světě.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Syndicate věrně převádí stařičkou předlohu do nového hávu a nabízí vše, co si jen lze od akčního sci-fi přát. Rychle odsejpávající příběh, skvělé přestřelky a bravurní vizuální kulisy. Nebýt pár nedostatků, byl by zážitek ze zkorumpované budoucnosti absolutní.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Střílečka, která má své kouzlo díky online co-op režimu.