Teddy Together
3DS

999
Nákupem získáte 10 kreditů
array(1) { ["3DS"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "24734" ["cena"]=> string(3) "999" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "3" } }
 • 999 Kč Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
 • Nemusíte se ale bát, protože medvídek zároveň miluje koupele, takže nikdy nezůstane špinavý nadlouho! Svého medvídka mohou děti oblékat do velkého množství triček, čepic, bot, doplňků a dalšího oblečení a dokonce mu měnit barvu srsti, čímž se jejich virtuální kamarád stane skutečně jedinečným.
  Které dítě někdy nesnilo o tom, že jeho oblíbená hračka obživne? Přesně to se stane v netradiční hře Teddy Together, která se podobá hrám ve stylu Nintendogs. Jedná se o ideální titul pro hraní rodičů s mladšími dětmi, zatímco si jejich ratolesti budou rozvíjet oblasti dovedností, jako je čtení či mezilidské vztahy.  POJMENUJTE SVÉHO MEDVÍDKA
  Příběh hry začíná, když je do hráčova domu doručen plyšový medvídek společně s tajemným klíčem. Kouzla se začnou dít, když se medvídek probudí k životu a začne mluvit s hráčem! Děti mohou dát medvídkovi jméno, čímž se vytvoří okamžité spojení mezi těmito dvěma novými přáteli.

  OBJEVTE MEDVÍDKOVO KOUZLO
  Od tohoto bodu postupuje příběh o kousek každým dnem a děti se tak postupně dozvídají více o medvídkovi a tajemném klíči, čímž se z tohoto titulu stává ideální pohádka před spaním, kterou si rodiče mohou užít společně se svými dětmi.

  NAKRMTE MEDVÍDKA
  Medvídek miluje jídlo, takže si s ním děti mohou hrát v zábavných minihrách, ve kterých pro něj budou připravovat nejrůznější pochoutky. Je ale třeba být opatrný. Občas je jídlo příliš horké a tak budete muset foukat do mikrofonu, aby nejprve dostatečně vychladlo! Medvídek zároveň při jídle dokáže nadělat docela nepořádek, takže po jídle může být potřeba trochu uklidit.

  OBLEČKY A SRST
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Teddy Together!