Tekken 6 - Limited Edition
PS3

2 299
Nákupem získáte 46 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Pátý King of Iron Fist Tournament skončil tak, že jeho pořadatel a vyzyvatel Heihachi Mishima zmizel a vítězem se tak stal jeho vnuk, Jin Kazama. Jin se pak ujal role hlavy organizace Mishima Zaibatsu a začal používat její speciální Tekken jednotky pro propagandu a manipulaci na celém světě. Mnoho lidí tyto akce rozzlobily a postupně tak vznikly různé nepokoje, které postupně přerostly až ve války mezi národy. Tato válka oslabila mnoho zemí, čehož využilo Mishima Zaibatsu a prohlásilo se za samostatný stát. Nyní je tato organizace rozhodnuta ovládnout celý svět a jediný, kdo jí v tom může zabránit, je G Corporation (výrobci všech Jacků v Tekkenu a lidé zodpovědní za znovuoživení Kazuyi). Lidé po celém světě nyní v této organizaci vidí svou jedinou naději. G Corporation na celou situaci zareagovala tak, že vypsala velkou odměnu pro toho, kdo jí přivede Jina Kazamu živého. A v této situaci se objevilo oznámení o novém, šestém turnaji King of Iron Fist. Míří na něj ti, kteří se chtějí proslavit, ti, kteří prahnou po penězích, ti, kdo hledají pomstu... Mnoho různých cílů a ideálů se střetne v Tekken 6 turnaji.
  Limited Edition obsahuje navíc: černou mikinu s kapucí s motivem hry a 100 stránkový artbook od vývojářů hry. Zde foto balení a bonusů.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • italiamor

   Zdravim nevi nekdo ve kterem shopu mozne koupit pouze obleceni s motivem teto hry?

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, velikost L

  • kjubamaster

   Chci se zeptat, jak je ta mikina velká? Abych ji na sebe na vlíkl, nebo abych v ní nelítal jak v šatech :o) (jestli je pro pětiletý dítě nebo pro 20letýho chlapa xD)

  • Fanda

   Ted koukam, ze se lisi barva mikini u ps a xboxu. Skoda, ta cerna na PS3 vyada lip.

  • Martin Schovanec

   WonderPhil: do Vanoc urcite nevydrzi.

  • Alex

   jo to jste jí tem teda dali brzo, už jsem si ji koupil jinde...

  • WonderPhil

   Dobrý den,
   limitovaná edice Tekken 6 mě velmi potěšila, po jak dlouhý čas ale myslíte, že ji bude možno zakoupit? Konkrétně mám na mysli, jestli nebude již vyprodaná v období Vánoc ;-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Tekken 6 - Limited Edition!