Tekken Hybrid
PS3

(2x)
949
Nákupem získáte 28 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Připravte se na ultimátní zážitek v Tekkenu na PlayStation 3.Zabojujte si v klasice známé z PlayStation 2, Tekken Tag Tournament (Tekken: turnaj se střídáním), který byl přepracován pro PS3 v HD na Blue-ray disku. Exkluzivně si vyzkoušejte akci v Tekken Tag Tournament 2 Prologue demo (úvodní demo pro Tekken: turnaj se střídáním).Užívejte si nejen hru a podívejte se i na Tekken Blood Vengeance, což je dech beroucí stereoskopický 3D film zasazený do světa prvního turnaje King of Iron First. Dopřejte si ohromující herní zážitek díky stereoskopickém 3D a podpoře trofejí. Pokud existuje něco co fanoušek Tekkenu potřebuje, je to konzole PlayStation 3 a tento skvost. FIGHT!!!!
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • KX

   Tekken BV s českými titulky není. ;)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, psal jsem na českou sony a bohužel vůbec nemám od nich odpověď, přesto že jsem odesílal dotaz v den Vašeho dotazu, pokud budete i vy psát na sony a pošlou Vám odpověď, poprosím o informaci nám, děkuji.

  • Vojta

   Doufám že ten Film bude s Českými titulky

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro sběratele a fanoušky Tekkenu doporučuji

Hrát se to dá ale mohli tam dat ten code na plnou verzi

Mohlo by se vám líbit