Terminator Salvation
PS3

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Hnutí odporu potřebuje Tvou pomoc! Jmenuješ se John Connor, jsi vojákem v tomto post apokalyptickém světě a je jen na Tobě, abys vedl skupinu čestných bojovníků ve strašné bitvě za záchranu proti vyšším silám Skynetu a jejich smrtícím Terminátorům.Kryj se pomocí využití překážek ze zničeného prostředí během pozemních bojů s Terminátory jako T-600 nebo ze vzdušného útoku smrtících Aerostatů. Ucítíš ruch neustálé akce, když budeš pronásledován těmi nejnelítostnějšími z nepřátel za použití obrovského arzenálu nejvyspělejších a nejničivějších zbraní. Kultovní bojoví Terminátoři z filmu a jiné nové stroje - unikátní pro hru – to vše najdeš v tomto prequelu ke kultovnímu filmu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • carlos

   reeWY:protože to není top

  • ReeWy

   nechápu proc Xzone neda terminatora do slozky multiplayer, kdyz to de pro vic hracu, ja napriklad hledam strilecky co jsou Splitscreen co-op a bylo by to dobry je dat do multiplayeru...proc je tam nezařadite? treba army of two tam je tam tam muze bejt i RE5 i kdyz je to horror ale stoji to tam za to dat, at to nemusim zjistovat jinde...

  • johnDOU

   Tuhle hru bych bral, ale poměr cena/výkon nebrat. Když ji dáte do víkendové slevy, hned ju kůpiím, jelikož mě dost berou Splitscreen co-op hry :) Není nad to si zahrát s přáteli :)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Terminator Salvation!

Mohlo by se vám líbit