INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Test Drive Unlimited 2 (PC DIGITAL)
DIGITAL

469
Nákupem získáte 18 kreditů
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Ve hře Test Drive Unlimited 2 se hráč může cítit součástí skvělé komunity nadšenců, kteří mezi sebou soutěží, tvoří týmy a sdílejí své úspěchy – to vše online. Test Drive Unlimited 2 Ti umožní řídit ta nejvíce žádaná auta naší doby. Hráči mohou také nastavit své virtuální alter ego prostřednictvím mnoha úprav jejich vozidel, pořízení majetku, oblečení a růžných druhů doplňků souvisejících s životem jejich postavy.

  Vlastnosti hry:

  Nový, velký ostrov se stovkami kilometrů silnic - Ibiza. Terénní auta s pohonem všech kol, offroad závody. 63 úrovní zkušeností v režimu kariéry. Obrovské možnosti úpravy vzhledu auta a hráče. 175 aut, 99 domů, 195 typů oblečení. Rozsáhlý multiplayer - až 8 hráčů během jednoho závodu, dokonce 32 lidí najednou v klubech a obchodech. Možnost odemčení ostrova Oahu z prvního dílu hry a jízdy na nových silnicích a cestách v terénu.

   

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Test Drive Unlimited 2 (PC DIGITAL)!