Test Drive Unlimited
PS2

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Štítky: Auta
 • Nemáte na Lamborghini, ale přesto byste si chtěli vyzkoušet, jak se řídí? Pak je pro vás Test Drive Unlimited, kde se to těmito, ale i jinými vozy bude jen hemží. Test Drive Unlimited však nejsou jen tak obyčejné závody. Kromě toho, že vám nabídne požitek z jízdy v mnoha různých typech aut, přenese vás zároveň ještě do atraktivního prostředí Havajských ostrovů. Ale ani to není vše. Test Drive Unlimited je totiž hrou o životním stylu milovníků rychlých kol. Je to projekt mnohem většího měřítka. Přímo masivního. Je to úplný virtuální svět, se stovkami kilometrů silnic, obchody, garážemi, byty, kluby a vším, kde by se hráči mohli setkávat, obchodovat, dojednávat závody, atd. Hra nabízí přes devadesát licencovaných vozidel. Vyzkoušet si můžete běžnější značky typu Volkswagen, Audi, Nissan nebo Ford až po opravdu luxusní kousky jako je Lamborghini, Ferrari, McLaren, Koenigsegg atd. Modely aut jsou velmi povedené včetně parádního interiéru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Looose

   Tak PS verze mě hodně zklamala. Mám to i na PC, takže mohu porovnávat.. Na PS nenajdete Ferrari, ani motorky, ani stopaře, ani vezení auta majiteli (nevím jak to nazvat, ale kdo má PC verzi, snad ví, co myslím). Na PS nejsou ani obchody s oblečením, takže borec je pořád v tom samým a jako třešnička na dortu je na PS ta otřesná hudba. Jediný, co se dá jakž - takž poslouchat je rockový rádio. Ach jo :(

  • Tomáš Pavlata

   Tak tohle Vám opravdu neřeknu, jedině se podívat na stránky hry

  • Ladyn161

   Chci se zeptat,na ps2 nejsou motorky v test drive???jestli ano tak jak je otevrit???

  • Jericho

   Ptáš se kdy? Až si koupíš pc nebo X360 verzi, protože v PS2 ani PSP verzi prodejnu Ferrari nenajdeš.

  • kacoš

   čau chci se zeptat,kdy v této hře mam najít prodejnu ferrari.děkuji.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Test Drive Unlimited!