The Bourne Conspiracy
X360

(5x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: TPS
 • Veleúspěšné špionážní romány od Roberta Ludluma a jejich filmové adaptace už nadchly milióny nadšených příznivců. A nyní se nejslavnější Ludlumův špión, Jason Bourne, ocitá na monitorech počítačů a dalších herních zařízení, aby se pustil do nové akce ve světě plném špiónů a konspirací. Počítačová hra s Jasonem Bournem se zrodila jako původní titul, v němž se snoubí mrazivé napětí a hluboký záběr, který známe z románů, s agresivním stylem a rychlou akcí tak typickou pro jejich filmová zpracování. V akční hře plné originálních misí a sekvencí inspirovaných titulem The Bourne Identity se staňte Jasonem Bournem, živoucí zbrani za 30 miliónů dolarů. Ještě hlouběji než kdy dříve pronikněte do Bourneova mýtu a zažijte hlavního hrdinu nejen jako nemilosrdného agenta, ale i jako hledaného vraha na útěku před vlastním povoláním. Bojujte zbraněmi i pěstmi v sekvencích, kde se plně prolíná střelba i boj muže proti muži. Využijte Bourneových zbraňových technik, improvizace a schopnosti přežít za každých okolností – útěky, při nichž se tají dech, nezapomenutelný styl boje, akrobatická střelba i ničivé demolice.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • nik

   Tohle je masakr :-))

  • Dexter

   Naprostej nářez,po GTA IV nejlepší hra na X360.

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Tato hra mně velmi překvapila soubojema na blízko které jsou opravdu propracované snad do detailu!! A to hlavně finálním úderem kdy protivníkovi uděláte co se vám jen zlíbí!Zlámat končetiny, vaz, dorazit ho např.: hlavou o zábradlí, okno, knihovnu,lopatou atd. Prostě využít prostředí k jeho doražení!!! Navíc to zvládnete i proti třem bocům najednou! :oD Tohle jsem zatím ještě nikde neviděl.
Jinak pruměr!

Celkem solidní hra která viniká hlavně souboji tvaří v tvář,střílení a jizda autem patří mezi slabé članky hry hlavně kvuli špatné kamery.

Zápory převyšují klady. Raději si hru půjčte.

dělá čest svému filmové/knižní předloze a souboje jsou opravdu jako od Stevena Segala :)

Bourne conspiracy je naprosto dech beroucí hra s výtečným bojovým systémem i cinematickými přestřelkami.Bohužel velmi krátká.I tak ale za koupení rozhodně stojí.