The Conduit 2
WII

399
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
 • Conduit 2 zavede hráče do vzdálených koutů světa, aby zastavili mimozemskou invazi, kde lze vézt bitvu v singleplayeru, online multiplayeru, nebo dalších offline a online kooperačních módech. Vyzbrojeni nejmodernějšími a nejsilnějšími zbraněmi, mohou hráči očekávat masivní akci ve velkém, mnohastupňové úrovně zahrnující dynamické prostředí, filmové bitvy, obří protivníky, a hluboké prvky přizpůsobení.Hra podporuje Wii Motion Plus, takže ovládání by teď mělo být přesnější i pohodlnější.Mód týmové invaze - Nový kooperační mód, kde až čtyři hráči bojují bok po boku proti vlnám nepřátel.Nejlepší online multiplayerový zážitek na Wii - Zúčastněte se on-line bitvy s až 12-hráči nebo hrajte lokálně přes rozdělenou obrazovku čtyř hráčů.Hrajte si po svém Vytvořte si unikátní vzhled postavy s modulárním systémem zbraní a volitelnými skiny.Rozšířené zbraně a technologie – K dispozici je arzenál více než 20 zbraní, včetně zdi-pronikající ostřelovací pušky, dálkově ovládané nasaditelné hlavně a mimozemské technologie, která zachycuje příchozí oheň a vypouští ho zpět na nepřítele.
 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Pokračování hry Conduit se na Wii rozhodně neztratí a řadí se mezi mírně nadprůměrné střílečky. Po dohrání si budete pamatovat některé zbraně a skvělé souboje s bossy. Sem tam ještě oprášíte multiplayer a získáte nové vybavení a zbraně.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Conduit 2!