The Godfather: The Dons Edition
PS3

(2x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Kategorie:
PlayStation / PlayStation 3 / Akční adventury / Akce

Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Mafiánské
 • Ve Kmotrově světě si zvolte vlastní cestu. V této hře, exkluzivně upravené pro systémy next-gen, naleznete nový obsah, vylepšený herní systém, aktualizovanou grafiku, ovládání s detekcí pohybu a další. V Godfather (Kmotr) se stanete svědky řady filmových situací. Myslíme tím situace z prvního filmu, hra se totiž bude odehrávat v New Yorku v letech 1945 - 1955. Tvůrci se vám je snaží zprostředkovat v maximální možné interaktivitě. Budete například u vraždy Brasiho, postřelení Dona, ad. Herní svět je bohatý a velmi živý. Vaše aktivity a rozhodnutí budou určovat směr vaší cesty a její důsledky. Příběh byl pro účely hry rozšířen, takže budete moci nahlédnout do životů členů Corleonovy rodiny poněkud hlouběji. Některé postavy, které ve filmu příliš prostoru neměly, zde dostanou větší šanci. Jinak to bude ale zcela váš příběh, ne pouhá kopie filmu. Ani neztvární nikoho z původních členů Corleonovy rodiny. Vytvoříte si vlastního hrdinu. Na začátku hry nebudete mít s významnou mafiánskou rodinu nic moc společného, navíc budete spíše takovým outsiderem, ale postupem času se do ní začleníte a začnete hojně využívat bohatých možností jejího zázemí. Když tedy prokážete dost odvahy a budete dost chytří a draví. Jednou z nejdůležitějších věcí, na kterou se tvůrci hodně soustředí, je ovládání hry. Jejich cílem je dosáhnout snadno použitelného, obšírného a návykového systému. Co se týče grafického provedení, audio stránky a atmosféry chtějí EA zůstat věrni původními filmu.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Daniel Kotalík

   Dr.Cox tato edice přidá pár nových misí asi čtyři nebo pět přesně nevim no a ještě několik změn mužeš si najmout bodygarda a zavolat si pár lidí na pomoc takže teda skupinu take je tam víc změn pár budov se taky změní tak si to kup a uvidíš

  • Dr.Cox

   Ahoj,
   co je speciálního v této hře když je to The Dons Edition ?
   děkuji

  • godfather

   první díl dražší než druhý :D

  • charles brendon

   rozdíly? žáídné ale je to fajn

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Celkově je to pořád ta stará hra ve starém kabátu (graficky) ale po taktické stránace se mnoho změnilo a každý koho jednička bavila by si neměl nechat ujít tento titul. (Porovnávám s PC verzí)

hustá hra