The Last Of Us - Ellie Edition
PS3

1 999
Nákupem získáte 80 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • V opuštěných městech zase vládne příroda. Moderní morová rána zdecimovala obyvatelstvo. Ti, kdo přežili, se vzájemně vraždí pro jídlo, zbraně nebo cokoli, co se jim podaří ukořistit. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo zdát podle jejího věku, spolu musí spolupracovat, pokud si chtějí uchovat naději, že přežijí svou výpravu napříč Spojenými státy. Last of Us je zcela nový a neočekávaný titul od týmu Naughty Dog. Děj bude zasazen do Ameriky v přibližné současnosti, kterou zdevastoval záhadný mor. Jde o zcela nový žánr hry, jenž bude vytvářet zážitek, který mixuje prvky akčních a survival her za účelem odvyprávění postavami hnaného příběhu o moderním moru a jeho dopadu na lidskou rasu. Joel a na svůj věk vyspělá a odvážná puberťačka Ellie spolu musí spolupracovat, aby přežili pouť napříč tím, co zbylo z USA. Střeliva bude málo, za to ale půjde zabít na jednu ránu. Když však nepřítel uvidí, že kulky došly, tak se na oba dva hrdiny vrhne s úmyslem nemilosrdně zabít. A vrhne se v co možná největším počtu, aby si pojistil vítězství.
  Speciální edice obsahuje hru, Artbook, 1 číslo komiksu The Last of Us: American Dreams, sběratelský plakát odpovídající edici, vzhled pro DualShock 3 a DLC balíčky Survival a signy and Sounds, každá z edic je vyobrazena k dané postavě. Celé balení zde.

 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, speciálky jsou již rozebrány a stáhnuty z nabídky, už je tedy jen a pouze normální

  • darkwarrior

   Bude elie edice dostupná i o vánocích nebo je limitovaná ?

  • Freeman177

   drake: No soudě podle toho, že už tu byla a není, tak bych řekl, že je rozebraná...ale už jednou odtud zmizely obě edice a po pár dnech byly zase v nábídce...jedině čekat jestli někdo nezruší svoji předobejdnávku...

  • drake

   Dobry den, bude jeste k dispozici Joel edice, nebo byla zrusena?

  • nicnemame

   Video predstavujici obsah edice http://www.youtube.com/watch?v=h_rJ6Rt-cZg

  • Marty

   Trailer vypada graficky dobre ale co potom hra :D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Last Of Us - Ellie Edition!