The Last Of Us - Joel Edition
PS3

1 999
Nákupem získáte 80 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS
 • V opuštěných městech zase vládne příroda. Moderní morová rána zdecimovala obyvatelstvo. Ti, kdo přežili, se vzájemně vraždí pro jídlo, zbraně nebo cokoli, co se jim podaří ukořistit. Brutální Joel s talentem na přežití a mladá dívka Ellie, která je odvážnější a moudřejší, než by se mohlo zdát podle jejího věku, spolu musí spolupracovat, pokud si chtějí uchovat naději, že přežijí svou výpravu napříč Spojenými státy. Last of Us je zcela nový a neočekávaný titul od týmu Naughty Dog. Děj bude zasazen do Ameriky v přibližné současnosti, kterou zdevastoval záhadný mor. Jde o zcela nový žánr hry, jenž bude vytvářet zážitek, který mixuje prvky akčních a survival her za účelem odvyprávění postavami hnaného příběhu o moderním moru a jeho dopadu na lidskou rasu. Joel a na svůj věk vyspělá a odvážná puberťačka Ellie spolu musí spolupracovat, aby přežili pouť napříč tím, co zbylo z USA. Střeliva bude málo, za to ale půjde zabít na jednu ránu. Když však nepřítel uvidí, že kulky došly, tak se na oba dva hrdiny vrhne s úmyslem nemilosrdně zabít. A vrhne se v co možná největším počtu, aby si pojistil vítězství.
  Speciální edice obsahuje hru, Artbook, 1 číslo komiksu The Last of Us: American Dreams, sběratelský plakát odpovídající edici, vzhled pro DualShock 3 a DLC balíčky Survival a signy and Sounds, každá z edic je vyobrazena k dané postavě. Celé balení zde.

 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Cloud

   Nevim no, 3 litry by se mi za tu Post-Pandemic edici davat nechtelo, i kdyz soska je paradni. Na druhou stranu v ni zase chybi ten artbook, coz by pro me byl hlavni duvod proc koupit Survival edici. Skoda, ze u nas bude jenom "mini artbook". A steelbook vzdycky potesi. Hardcore fanousci muzou importovat, ja zustavam u EU edice, ktera je podle me v pohode.

  • Fg

   rockyzz: yop! ty jsou nádherné! hlavně je tam steelbook ♥, bral bych hned i za vyšší cenu :/

  • JRc

   Hm, tohle je opravdu smutné, že parádní edice v lepším případě minou jen naši republiku, v horším i celou evropu ( viz splinter cell atd ). Když už náhodou něco dorazí tak min o 1/3 dražší. Je vidět jak si u vydavatelů asi stojíme :-(

  • rockyzz

   Fg:

   No, co naděláš? Mě osobně se tyhle taky vůbec nelíbej tyhle edice, ale US edice jsou vážně luxusní, viz. google - LAST OF US POST-PANDEMIC EDITION, hrozně mě štve že nebudou nikde v EU.

  • Fg

   proč zmizela ta edice s lahví? tu jsem chtěl :/ tyhle jsou obsahově chudé

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Last Of Us - Joel Edition!