The Lord of the Rings: War in the North - Collectors Edition
PC

2 399
Nákupem získáte 96 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • The Lord of the Ring je novým přírůstkem do universa Pána Prstenů a už nyní se ví, že stojí za to. Hra těží původní prvky Pána Prstenů, jehož vlastníkem práv je společnost Warner Bros. Hra bude založena na lineárním obsahu a filmovém zpracování Pána Prstenů. Navštívíte jak místa dobře známá z filmů, tak i místa která doposavad nebyla odhalena a teprve čekají na Vaši družinu. Ve hře spojíte síly v inovativní online RPG hře a v kooperativní hře až pro 3 hráče, jenž společně vytvoří slavné Společenství prstenu a společně bojují proti Sauronovi a jeho silám ovlivňující zemi ze severu středozemě.
  Sběratelská edice obsahuje steelbook, exkluzivní figurku sněžného trola, atrbook ( konceptů hlavních postav, nepřátel a krajiny Středozemě). DVD s bonusy, komentáři od tvůrců, skladatele Inona Zura a soundtrack. Obrázek celého balení zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Kamgeforce

   No batman bude stát nejspíše stejně, ne-li více, ale u něj mám aspoň jistotu, že jde o kvalitní hru :)

  • Marigold

   Kamgeforce : Stála stejně a ano, bylo tam toho 2x více. Bohužel vzhledem k takové ceně ji chtě nechtě budu muset oželet a počkám si na cenu Batmana.

  • Kamgeforce

   Tolik nestála ani sběratelka Zaklínače 2 a to tam toho bylo dvakrát víc...

  • Marigold

   Docela vysoká cena ve vztahu k obsahu.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Lord of the Rings: War in the North - Collectors Edition!