The Sims 4: Psi a kočky
PC

(1x)
1 049
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 1 049 Kč
  Skladem
Aktivace: OriginOriginDoporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Hra také dostupná pro:  PCPS4XBOX
 • Pořiďte svým Simíkům pejska nebo kočku v novém rozšíření pro The Sims 4 a změňte tak jejich každodenní život. Nebo se o mazlíčky starejte v roli veterináře a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.  VYTVOŘTE SI PSY A KOČKY

  Pomocí propracovaného nástroje "Vytvořit mazlíčka" vyjádřete svou kreativitu a vytvořte Simíkům dokonalé psy, kočky, štěňata nebo koťata. Na výběr máte z velké spousty plemen, kterým můžete vdechnout osobnost a přímo manipulovat s jejich rysy. Snadno jim upravujte srst jedinečnými vzory a vytvořte si mazlíčky ze skutečného světa, mazlíčky, o kterých jste vždy snili, nebo ještě něco speciálnějšího. Úplně poprvé můžete jejich vzhled doladit výraznými oblečky a doplňky.

  The Sims 4: Psi a kočky

  UTVÁŘEJTE SI POUTO
  Užívejte si společnost a zábavu, kterou chlupatí mazlíčci do života vašich Simíků vnesou. Psi a kočky mají svou vlastní hlavu a na základě každodenních interakcí si se Simíky utváří speciální vztahy. Vaši Simíci se o mazlíčky mohou starat, trénovat je a hrát s nimi hry, zatímco jejich protějšci projevují jedinečné a občas i trochu zvláštní zvířecí chování.

  EAjun15_pc

  VLASTNÍ KLINIKA
  Postavte si veterinární kliniku, najměte vhodný personál a vybudujte si kariéru nejlepšího zvířecího doktora ve městě. Budete rozhodovat o každodenních provozních záležitostech: od služeb, které budete nabízet, až po jejich cenu. Vaši Simíci mohou mazlíčky diagnostikovat a léčit. Ke slovu přijdou naléhavé operace i likvidace blech a dalších neduhů jednoduchými léky.

  the sims 4

  BRINDLETON BAY
  Prozkoumejte pobřeží Brindleton Bay, což je nový svět, kde se vaši Simíci a jejich mazlíčci mohou usadit a užívat si venkovní aktivity. Cvičte aportování u přístavních doků, vydejte se na procházku k majáku, zajděte do parku a postavte si překážkovou dráhu nebo se seznamte s místními Simíky, kteří také milují mazlíčky. Poohlédněte se také po zaběhnutých mazlíčcích, které si vaši Simíci mohou odvést domů.

  sims

  K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 .

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   expertik: DVD není potřeba. Stačí hru aktivovat kódem na Originu :)

  • expertik

   Lze použít toto rozšíření (na DVD) i k The SIMS 4 zakoupenou jako elektronická verze?
   Je nutné DVD po aktivaci produktu mít v mechanice? (na přenosném notebooku nemám interní mechaniku)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Michaela: Digitální verzi budeme mít v den vydání :)

  • Michaela

   Dobrý den, budete hru i v digitální verzi?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Anet: U hry bude i DVD disk, omlouváme se za špatnou informaci :)

  • Anet

   Ts4 psi a kočky máte napsáno. Jde o krabičku s kódem ke stažení. Neobsahuje DVD disk. Vyjde i s dvd diskem jako to bylo u předchozích ts4 papř. Hurá do práce.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   SheldorCooper: Moc se omlouváme za zmatení. Bohužel tento týden došlo k navýšení ceny a platí 1049 Kč.

  • SheldorCooper

   Proč mě přišel email s nabídkou že TS4 Psi a Kočky nabízíte za 949kč a po kliknuli na odkaz je cenovka 1049kč to byla nejaka jednodenní akce ??

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

škoda je že tam nejsou koně...