Tiger Woods PGA Tour 09
X360

(1x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Golf
  • Těšit se můžete na následující novinky: Dynamická a personalizovaná hratelnost pod dohledem osobního trenéra Tigera Woodse. Hank Haney bude radit nováčkům i profíkům po každém odpalu, v závislosti na vámi podávaném výkonu. Přidaná hřiště: Gary Player CC, Sheshan Golf and CC, Wolf Creek Golf Club, Arnold Palmers Bay Hill Club and Lodge a Wentworth Golf Club. Intuitivnější, upravená služba GamerNet pro sdílení nahrávek, s denními žebříčky a výzvami sednoucími přesně vašemu individiálnímu stylu. Možnost vyladit hole pro maximalizování švihu. Úplně nová technologie pohánějící online hru, která s funkcí Simultaneous Play dovolí čtyřem lidem hrát tu samou jamku souběžně, což podpoří soutěživého ducha a zrychlí síťová klání.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nejlepší golfová simulace současnosti, navíc teď již za rozumné peníze. Kdo chce kvalitní golf a nechce utrácet nesmyslné částky za TW10, pro toho je tato hra jasná volba!