Timesplitters 2
PS2

(1x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
 • TimeSplitters se vrátili a znovu ohrožují zemi - tentokráte přestává všechna legrace a existence planety Země je skutečně ohrožena! Musíte zastavit tyto padouchy cestující v čase - od časů Divokého západu, přes současnost, až po futuristickou Zakázanou Planetu. TimeSplitterům budete čelit sami nebo v kooperativní hře nebo můžete hrát proti až sedmi dalším hráčům!! V TimeSplitters 2 najdete silný příběh, ve kterém můžete zůstat až 20 hodin! Nabídnou se vám nekonečné multiplayerové možnosti - hra pro 2-4 hráče na jedné obrazovce nebo propojení až 8 konzolí. Můžete se těšit na kvalitní grafiku, větší interakce s prostředím, strážemi a nepřátelskou obranou. Čeká na vás 80 unikátních postav a přes 20 typů zbraní.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • bj

   Singl je moc krátkej ale mulťák je super!!!
   měsíce hratelnosti!!!
   doporučuji!!!!!

  • Jan Vondrášek

   Bezkonkurečně jedna z nejlepších FPS her pro Playstation 2. Kdo překousne kapku obstarožní grafiku, bude si doslova užívat křišťálopvé hratelnosti. Vřele doporučuju a za takovouhle cenu tuplem!

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Je to velmi popracovaná adventura.