TNA Impact
X360

(1x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Boxování
 • Přes 20 zápasníků vč. Kurt Anglea, Stinga, Christiana Cageho, Jeffa Jarretta (tito čtyři budou též na obalu hry), Rhina, Abysse a dalších. Vývoj hry pod dozorem Samoa Joea a AJ Stylea. Kariérní mód jako v konkurenčím WWE s tvorbou postavy, vlastním stylem boje i výběrem manažera. Šestistranný ring vč. speciálních zápasů TNA: The Ultimate X, King of the Mountain, Tag Team, Fatal Four Ways. Online turnaje. Úspěch v minihrách vylepšující váš vzhled, dovednosti a zpřístupňující skryté vlastnosti hry.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • xxx

   Je to celkem dobrá hra ale se smackdownem se zatím nemůže měřit,ale je lepší že má ůvodní video a to ve wwe 2008 chybí.Tak uvidíme.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

TNA je prijemnou zmenou od WWE ale ani vnejmensim WWE nemuze konkurovat uz jen kolik je vlestleru v TNA akolik je ve WWE sice kvalitou sou na tom stejne proste TNA je dobra hra a prvni ve sve serii a doufam ze vyjde dalsi protoze to je dobra hra a konecne prisla jina hra nez WWE