Tomb Raider: Anniversary
PS2

(3x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: TPS
 • V listopadu roku 1996 byla na trh uvedena hra, která navždy změnila pohled na vnímání a hraní her. Zpracování a grafika hry byla převratná. Hráči ovládali ženskou postavu, s kterou mohli předvádět úžasné atletické pohyby a řešit složité hádanky. Samozřejmě se jedná o Laru Croft Tomb Raider a dokonce i nyní je hra považována za absolutní klasiku a jedna z nejlepších akčních adventur dosud. Příběhů Lary Croft se prodalo přes 7 miliónů kopií. S každým vydáním nové konzole fanoušci vyžadovali přepracování hry na nový typ. Crystal Dynamics na počest desátého výročí prvního vydání hry Tomb Raider a k oslavě a připomenutí pokračujícího úspěchu Tomb Raider poselství a jeho ilustrované hlavní představitelky Lary Croft připravil předělání původní hry Tomb Raider za použití nejnovějších technologií. Lara Croft Tomb Raider: Anniversary je přepracovaná verze originální hry, obnovuje a vylepšuje nezapomenutelné grafické zpracování, lokality, nepřátele a děj příběhu. Balení hry plné bonusů bude důstojnou oslavou dosud nejoblíbenější a nejúspěšnější ikony Lary Croft.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Homer

   Supr hra.Rad se k ni vracim.Jen neni dvou discova,ale tri discova(PS2).Vrele doporucuji vsem kdo ma rad hadanky a rebusy a taky poradnou akci

  • krk

   Doporucuju dost chytlava hra

  • tulak

   Půjde mi to hrát na ps3

  • Martin Schovanec

   vojta: tohle je jiz primo sberatelska edice, dvou diskova.

  • vojta

   nevyjde verze na ps2 v bonusovy edici jako ta na PC?

  • Amik

   nestalo tohdle pred par dnama 599kc bo tak nejak?? :P

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

ale napokon celkom fajn diel

Skvělá hra,která nesmí chybět žádnému fandovi série.Novinkou oproti starším dílu je vystřelovací hák a běh po stěně.Ve hře jsou také krásné lokace.Podíváte se do Peru,Egyptu a Řecka.Ke střílení se také dostanete,ale hlavním cílem hry jsou skoky a řešení puzzle.Skvělá hra :-)

Myslím, že přepracování původního dílu tomb raidera se povedlo. Doporučuji každému fandovi série.